Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Frozzovo bílé plusko - nová leštička :)


Recommended Posts

Odesláno

Zaujímavé to čierne logo vzadu,tiež mám bielu v kombinácii s čiernou mýslim že jedna z naj kombinácii vobec,ale v predu to tvoje logo nieje teraz pomaly ani viediet:bojim

To jedine tú mrežu zase na bielo alebo strieborno:)

Odesláno
DanHal - mám ji, zrovna teď je u lakýrníka, bude potřeba asi i překitovat, jsou tam škrábance. V pondělí - středa bych ji měl mít doma hotovou :super.

Když už jsme u toho - nevíte čím jí přidělat? Četl jsem, že nejlepší je lepidlo na skla, díkes.

jsem zvědav

Odesláno

JE MI 20!!!! jupííííííí

K narozkám si nadělím téměř kompletní autokosmetiku, a křídlo snad bude do pátku hotové :mrk:mrk:mrk:mrk:mrk:mrk

Odesláno

Děkuji.

Stříška doma!! :roker. Stříkání + kit = 2000Kč (dobrá cena, normálně 2500+)

Teď jen vybrat pořádný lepidlo a nalepit. Otázka: lepili jste to doma nebo jste si to nechali udělat u někoho, kdo to umí? Já vím, asi na tom není nic těžkýho, ale podělat se dá všechno :D

dscf3746.jpg

dscf3745.jpg

Odesláno

Lepit doma,.. Kup si MAMUTA, je to podobné silikonu.. Ale bacha, co jednou přilepíš mamutem, nesundáš.. To je mazec, co to umí všechno slepit, věř mi... Mamka dělá v barvy-laky a chodí za ní borci, že si s tím lepí křídla na autech a nárazníky.. Prodává se v několika odstínech. Seženeš ho v různých baleních, nejlevnější kolem 90kč. Doporučuju,...

A přidávám se ke gratulaci, vítej mezi starýma, teď to bude jen a jen horší :mrk klouby bolet budou, záda... :D

[upravil dne 7/7/11 18:48 hYena]

Odesláno

Ano, to je ono... Přečti si někde o tom více, nebo na YouTube jestli něco bude.. Opravdu, tohle je ultra-super-mega lepidlo :-) Musíš být opatrný, jak to nalepíš. Samozřejmě to půjde dolů, když budeš chtít, ale určitě musíš počítat s tím, že když by jsi to teda někdy chtěl dolů, půjde to i s lakem, poškrábeš to... Je to fakt strašně silné a výborné lepidlo. Hlavně bacha na ruce, je to svinstvo, když se ti to dostane za nehty, tak to nevydrhneš a týden to tam budeš mít.

Odesláno

Díky.

Nakoupeno, tak zítra se bude asi lepit.

Ještě otázečka - prý se má prý dosedací plocha křídla trochu zdrsnit, je to vůbec potřeba když je to tak extra silný lepidlo? :myslim

Jak rychle to zasychá? Jde mi to, že když to připlácnu, tak se mi to lepidlo může po stranách trochu vytlačit, tak abych to stihnul bez problému hned utřít.

Lepidlo + barva na přední chrom rámeček, půjde do černý, bude to paráda, prostě agresivní černý předek. Nejde mi o to, že ten znak zanikne, to je účel:

fotogrozo.jpg

Odesláno

Co se mamuta týče... nedávej ho tam hodně, stačí fakt jen malé puntíky, jako lentilky :-) a nemusíš nic brousit, jen povrch odmasti. Mě jednou jeden zmetek utrhl lvíčka na kufru, tak jsem ho vzal (byl zlomený takový ten kolík), kápl trochu mamuta a prostě nejde ani za boha sundat...

Odesláno

A jak rychle zasychá? Stihnu ho případně utřít kdyby se náhodou dostalo mimo dosedací plochu? Radši se zeptám, fakt si nechci zničit úplně novej lak :roll:D

Odesláno

Okamžitá fixace, vytvrdnutí do cca 24hodin.. Přiložíš, někdo ti to podrží a mezitím utřeš přebytek, ale neboj, lak to nepoškodí... Jen se to hůře utírá. A až budeš otvírat to lepidlo, tak si udělej větší díru, je to husté lepidlo... A ještě s tím utíráním, mě to šlo nejlépe navlhčeným papírovým ubrouskem, a podobně, nic těžkého...

Odesláno
Vsecko nej a jezdi opatrne at se dozijes aspon dvojnasobku ;)

Díky moc, no nejsem blbec a nejezdím jak prase, i když mám rád sportovnější jízdu i vzhledem k tomu, že mám jen 1.4.

Rád bych se dožil i víc jak 40 :D:papa

[upravil dne 10/7/11 14:55 Frozz]

Odesláno

No tak dneska jsem se pustil do stříkání rámečku u předního znaku, vše jsem zakryl, takže zase obroušení -> odmaštění -> základ -> barva.

Upřímně moc se to nepovedlo, stříkat je to hrozně těžký (blbý tvar), už se mi i trochu odlupuje ta barva na lvíčkovi, a jak jsem stříkal, tak jsem omylem stříknul i místa okolo znaku, tak jsem vzal rychle tech. benzin a snažil se to vyčistit, šlo to, ale na některých místech zespoda (kde to není moc vidět, ale zblízka ano) to už prostě nešlo. A navíc jsem si naokraji, nechápu jak, zřejmě škrábul až pod lak, takže tam mám 2 černý \"flíčky\".

Jsem opradu hodně nasranej A UŽ NIC NESTŘÍKÁM SÁM!! JE TO NA NIC !!!!!! :grr:bojim:blicismajlik:ticho:bacha Takže přemýšlím co teď, ale na 100% koupím znak úplně nový a půjde k lakýrníkovi, protože tohle nemá cenu, i když postup stříkání jsem dodržel. Takže moje zpráva pro všechny kdo budou chtít něco podobného stříkat doma - VYS*RTE se na to a dejte to profikovi.

Chjo ty 2 odřená místa mi fakt vadí :(:(:( Zřejmě ta černá MOTIP barva jak se přilepila, tak s sebou vzala i tu barvu z karoserky, ale i tak je to divný. Ještě že to není moc vidět, ale i tak mě to hodně sere.

[upravil dne 11/7/11 16:35 Frozz]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...