Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

nakonec jsem zvolil stary motiv peugeotu. i kdyz nebyl v nabidce, nebylo problem se domluvit a udelat co jsem potreboval...

post-4401-14109616661207_thumb.jpg

Odesláno

tak uz dorazili samolepky.. jen se ted dostat k dolesteni dvou kol.. dnes jsem vytahnul moto,tak se budu asi chvily venovat ji..:D:D

post-4401-14109616779075_thumb.jpg

Odesláno

dika strana...

mala zmena v podobe radicky z 307... tudiz by byla naprodej deska s vyrezem pro radicku misto kuze... jak ma na fotce na prvni strance...

post-4401-14109616866276_thumb.jpg

[upravil dne 22/4/11 21:14 oni]

  • O 3 týdny později...
Odesláno
dikec kluci, ted jeste nejak projit technickou a pak se vrhnu na ty samolepky konecne...

Jaký samolepky plánuješ?Taky jsem něco chtěl,ale nějak se na mě zapomělo,když kámoška nechávala dělat na hasičský auto :-(

  • O 4 týdny později...
Odesláno

takze v nedeli 5teho jsme se chystali s pritelkyni na malou fatru na 4 dny. uz dlouho tady resim problem se spotrebou, proto probehla vymena katalizatoru. zde dve fotky z pripravy. jinak pro info, zatim na nejakych 30 litru benzinu najezd 550 km, coz jsem velmi prekvapen.

03062011458.jpg

03062011459.jpg

a ted par foto od nasich bratia zo slovesnka:

posilame pozdrav z terchove, kde jsme byli ubytovani.

dov1.JPG

peugeot a juraj janosik

dov2.JPG

peugeot a Velky Rozsutec I.

dov3.JPG

peugeot a Velky Rozsutec II. - skoda ze nam pondelek cely proprsel a nemohli jsme podniknout cestu z velkeho krivane na velky rozsutec. pry krasna tura

dov4.JPG

a peugeot prekonaval i vyskove namahane trasy.. navsteva vesnice vlkolinec, ktera byla naprosto uzasna..

dov5.jpg

Odesláno

Zdravím :) Krásný levík, fakt pekné auto !

Čo som však chcel - mám veľmi rád Malú Fatru a mám ju veľmi dobre pochodenú. Študujem Geológiu a je to jedna z oblastí, kde dokážeš prejsť unikátne veľa geologických jednotiek za relatívne malý čas, mali sme tam terény z fakulty, ale veľmi radi si robíme túry aj s kamošmi, tak som chcel pochváliť výber výletu :)

Odporúčam niekedy dať hrebeň celej Malej Fatry, je to taká celodňovka, ale stojí za to ;) A v zime taktiež, len sa dobre obliecť ;)

Poblíš sú skvelé aj Jánošíkove diery ;)

P.S, bývali sme v Zázrivej, 5e/noc ;)

Niečo na motiváciu :

16335123155808102515913.jpg

16335123155832103115913.jpg

31201147326055689413950.jpg

31201147323643629113950.jpg

31201147323767632213950.jpg

31201147326715705913950.jpg

020035malafatra.jpg

:papa:papa

Teraz si tak uvedomujem, že som pekne :xvul ... :super

[upravil dne 7/6/11 20:18 Ivkopivko12tka]

Odesláno

to Ivkopivko12tka: vubec nevadi. mas krasne fotky, nas moc mrzi,ze nam nevyslo pocasi. kazdopadne je to duvod jsem jet jeste jednou a poradne to prochodit.

to agresssor: jasny, jen se svetlo musi rozlepit, coz u 306 starej model neni problem, neni to slepeny,ale jen na takovy prezky. kazdopadne to i pekne sviti..

to all: diky moc...

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...