Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

kdyz tim bezbarvym se bojim,ze se to bud loupat. jako ten lak,ze nebude moc drzet. ale porad lepsi nez nic.

Odesláno

asi mate pravdu, ted cekam na dalsi dve varky samolepek, az budou doma, nejak to musim vymyslet a budu rad,kdyz poradite. předem moc diky...

Odesláno

tak dorazila dalsi varka samolepek, behem tydne dorazi jeste jedna. budu rad,kdyz pisnete svoje napady, co by slo jeste udelat. ale nic prehnaneho a moc rozsirovat uz to nechci, jen to nejak doladit....

post-4401-14109617913421_thumb.jpg

Odesláno

udelej to co Ti tady nekdo uz radil ne ? :) tzn aby to mezi dverma a blatnikem ta linka nebyla tak vostra :)

Odesláno

P.s: odkud máš to \"Bijte komouše !\" ? :D :D chci taky :D

Odesláno

jj dobra samolepka, dorazia v baliku. pod ni je napis www. torabora.cz

Nad tema dverma porad uvazuju,ale nenapda me nejaky normalni reseni jak to udelat.

Odesláno

Nejak mi ta jejich stranka nejde ... no to neva poshanim nekde jinde ;) tak to udelej nejak jako \"schody\" ne ? od konce kapoty smerem k ryze mezi prednimi a zadnimi dvermi sestupne .. treba by to nevypadalo tak zle ... je fakt, ze takhle to vypada jako kdybys tam mel blatnik z uplne jineho auta :) Ale jinak jako neber to ze tady nejak znevazuju praci kterou jsi s tim mel .. :)

Odesláno

podle me je problem v tom, ze kopirujes tvar celeho dilu, proto to vypada jako po bouracce. spis to chce nejaky geometricky obrazec a za me urcite rovny okraj.

post-2883-14109617913744_thumb.jpg

Odesláno
podle me je problem v tom, ze kopirujes tvar celeho dilu, proto to vypada jako po bouracce. spis to chce nejaky geometricky obrazec a za me urcite rovny okraj.

:super

Odesláno

to neni spatny... no zase to na me pusobi tak nejak nedodelane,ale psatnej napad to neni. diky za to..

  • O 2 týdny později...
Odesláno

vim trošku neskoro, ale ten volant nema chybu, uplne že perfektný, bez chyby......športove voalnty sa mi moc nelubia kôli tomu obyčajnemu vzhladu kovovoeho stredu ale henten nema chybu :)

Odesláno

Hele Ještěd. Tam jsem byl s kolegou ve čtvrtek ráno. Dělali jsem tam kolem nějaké servisy, tak jsme tam vyjeli. Mlha jako prase a celkem kosa...na kraťasy :D Jinak hezká momentka ;)

Takhle vypadalů v ten čtvrtek :D

post-9565-14109618405037_thumb.jpg

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...