306gti6 Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 Asi mi odisla ECU na 106ke 1,4 55Kw,ked zozeniem druhu stoho isteho modelu tak pojde nastartovat? Lebo auto ma imobilizer!! Citovat
306gti6 Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 ale nemas 106ku ci?tam to je trochu ine.. Citovat
winco Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 imobilizer sa da tušim prepísať buť nastaviť iny v kluči alebo priamo v ECU Citovat
306gti6 Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 len na 106ke som si neisty ci je kod ulozeny v ECU lebo zo spinacky-(citacky imobilizeru) ide prvni kabel do ciernej skrinky ktora je nad brzdovym pedalom a az odtial do ECU....to by mohlo znamenat ze kluc je sparovany stou ciernou skrinkou s ktorej ide uz kladny pokyn do ECU na chod motora... Citovat
ygnor206 Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 Imoo bude asi v ECU a ta se dá uvést do stavu jako když se vyrobí (bez kódu) a po připojení k autu si sama natáhne kód z auta prošel jsem tím samým problémem při výměně motoru i s ECU. Věřím že Straki007 by ti s tím pomohl nebo někdo kdo má na to vybavení a umí to. [upravil dne 2/3/11 18:24 ygnor206] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.