Jacobsoon Odesláno 2. březen 2011 Odesláno 2. březen 2011 zdravim vsechny, mam moznost koupit z bouraneho cabria el. otevirani strechy, jenze prodavajici nevi co vsechno je potreba vyndat.. nemam s tim zkusenost ale predpokladam ze asi kabelaz a nejake to hydraulicke otevirani. poradite nekdo prosim? Citovat
Jacobsoon Odesláno 2. březen 2011 Autor Odesláno 2. březen 2011 myslim ze novej.. Ja mam ale starsi model muze to byt problem? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.