Guest StibTo Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Možná budu potřebovat novou hlavici řadičky a když neseženu origo potřeboval bych se zeptat zda někdo víte o tuning shopu kde by měli hlavici se schématem řazení (P 306) projel jsem toho dnes hafo a našel jen samé s \"prázdným\" vrškem (max. nějaké logo nebo tak ale ne schéma) Jinak googlit umím ale asi jsem holt neměl štěstí Citovat
ygnor206 Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Na aukru to někdo prodává s podsvíceným motivem dle výběru ale nevím už kde chce to pohledat já to mám taky a je to precizně provedeno v kůži našel jsem jen tajtu blbou fotku ale vidět je Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Díky moc ... až na to \"206\" .. a taky já mám černý interiér potřeboval bych něco co se k tomu hodí. Budu holt vybíravější Ale na aukro jít mě nenapadlo, projedu to.. Citovat
oni Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 tyhle hlavice se tady objednavali hromadne, bralo ji docela dost lidi, urcite sem daj foto.. Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 líp se mi to nafotit teď nepovedlo Citovat
Judes Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 Nazdar, Stibto skús tu je si z čoho vyberať. http://www.autobazar.eu/sk/radiace-paky-peugeot-307206406-be-id1987282.html Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 sakra to bude tezky http://rekete.galerie.cz/4734896-standartni-motivy-razeni [upravil dne 26/2/11 23:36 Stibto] Citovat
Judes Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 To teda bude a ak sa nemýlim tak tam môžeš poslať aj vlastný námet a oni ti ho vyrobia. Citovat
Guest StibTo Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 líbí se mi U62 a moc u těch červených bych se bál že to nepůjde s podsvícením dalších věcí (bude to výraznější červená) a ostatní barvy nepřipadají v úvahu už vůbec Citovat
Andreww Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Já jsem koupil hlavici ze 406ky a jen jsem přehodil ty vršky [upravil dne 27/2/11 09:49 Andreww] Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Já jsem koupil hlavici ze 406ky a jen jsem přehodil ty vršky tak mě napadá že v Peugeotu by normálně tu hlavici na 306 mohli mít ne ?.. Citovat
Andreww Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Dle SB 229,20,- vč. DPH. Ale podle mě to bude ta klasická černá Ikdyž jsem měl filtrování pro moje auto a tam byla stříbrná... [upravil dne 27/2/11 09:55 Andreww] Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Dle SB 229,20,- vč. DPH. Ale podle mě to bude ta klasická černá Ikdyž jsem měl filtrování pro moje auto a tam byla stříbrná... [upravil dne 27/2/11 09:55 Andreww] Hele kde bereš ty ceny pls ? Já je tam nikde nevidím .. díky ! zda to bude černá či stříbrná bych si zjistil mám to k Domanskému 300m Edit - já tam u svého VIN mám uvedeno \"šedá ouragan\" [upravil dne 27/2/11 10:31 Stibto] Citovat
ygnor206 Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Jo REKETE to je ta firma:) a můžeš si vybrat barvu kůže a k tomu můžeš vzít i kožený pytlík s barvou dle výběru Citovat
Andreww Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Najdeš díl v té tabulce napravo, poklepeš na něj a vloží se do košíku. Pak dáš na hlavní straně SB košík a tam to najdeš Jo od REKETE mám taky pytel na řadičce a paráda Citovat
Guest StibTo Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 Najdeš díl v té tabulce napravo, poklepeš na něj a vloží se do košíku. Pak dáš na hlavní straně SB košík a tam to najdeš Jo od REKETE mám taky pytel na řadičce a paráda No to mi posol bulvu .... asi něco dělám špatně teda [upravil dne 27/2/11 13:16 Stibto] Citovat
Guest StibTo Odesláno 4. březen 2011 Odesláno 4. březen 2011 Tak po zjisteni primo v Peugeotu ze hlavice radicky na 306 stoji pres 1500 a musi se objednat odkudsi z Rakouska to skoro spis vidim na nejaky tuning Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.