Mračoun Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 Ahoj Mam dotaz.Po odpojeni stare baterie a následnem připojení nove se musi zadávat kod autoradia nebo ne??? Moc děkuji za radu Citovat
georgegg Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 podle toho jaký máš rádio,pokud origoš tak ne Citovat
Mračoun Odesláno 24. únor 2011 Autor Odesláno 24. únor 2011 Mam Origoš takže to jdu odpojit :mrk a šoupnout tam novou moc vam děkuju za radu !!!!!! Citovat
dzigi Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 no když už je tady takové vlákno ohledně baterky tak se chci zeptat jestli má někdo zkušenosti z baterkou EXIDE PREMIUM budu už muset taky měnit (ještě mám origoš, rok 2002) protože už je k.o. a už nestartuje!!! a nebo jakou značku doporučíte??? Citovat
victory Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 značky za mě - Varta (Perion je to samé) , Banner . Čím víc Ah tím lépe :-) Citovat
dzigi Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 jo díky myslým, že 640Ah bude dokonale stačit:super: Citovat
victory Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 640 je hodnota startovacího proudu v amperech (zkrat), Ah - amperhodina - vyjadřuje kapacitu, objem uskladněné energie . 74 Ah vystačí na téměř všechny osobáky a nafty do 2 l objemu Citovat
shark734 Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 jo díky myslým, že 640Ah bude dokonale stačit:super: ja mam mat podla VIN 50 alebo 60Ah bateriu(su tam 2) a v aute mam 44Ah minimalne 4 roky a startujem v pohode...tuto zimu uz dosluhuje a kupim vartu 63Ah...netreba to prehanat s kapacitou Citovat
Milan134 Odesláno 25. únor 2011 Odesláno 25. únor 2011 značky za mě - Varta (Perion je to samé) , Banner . Čím víc Ah tím lépe :-) Tiez odporucam znacku banner mam tam od nich bateriu este od povodneho majitela a co som si myslel ze bateria bude zla tak aj v najvacsich mrazoch startovalo docela dobre a to baterku nicim vselijakymi elektronickymi zariadeniami napojenimi v aute;) Citovat
jirka307 Odesláno 25. únor 2011 Odesláno 25. únor 2011 já jsem taky vyměnil original za banner dal jsem tam 72ah mám už jí tam skoro 2roky a naprostá spokojenost i -20:papa Citovat
dzigi Odesláno 25. únor 2011 Odesláno 25. únor 2011 jo díky myslým, že 640Ah bude dokonale stačit:super: ja mam mat podla VIN 50 alebo 60Ah bateriu(su tam 2) a v aute mam 44Ah minimalne 4 roky a startujem v pohode...tuto zimu uz dosluhuje a kupim vartu 63Ah...netreba to prehanat s kapacitou jsem se sek:D 640A, 64Ah a asi vyskouším ten EXIDE PREMIUM Citovat
Milan134 Odesláno 25. únor 2011 Odesláno 25. únor 2011 já jsem taky vyměnil original za banner dal jsem tam 72ah mám už jí tam skoro 2roky a naprostá spokojenost i -20:papa Hovorime o tom aute na obrazku? [upravil dne 25/2/11 09:46 Milan134] Citovat
jirka307 Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 já jsem taky vyměnil original za banner dal jsem tam 72ah mám už jí tam skoro 2roky a naprostá spokojenost i -20:papa Hovorime o tom aute na obrazku? [upravil dne 25/2/11 09:46 Milan134] ne ale tam byla taky 72ah Citovat
dzigi Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 tak já včera koupil EXIDE PREMIUM 64Ah,640A strašně mi jí prodejce vychvaloval, že má i prodlouženou životnost atd. atd. dneska jí tak hodím no a uvidíme jak bude šlapat Citovat
Supetr Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 zdravim, mam Exide Premium (tusim 72Ah) a spokojenost. Jen ta vymena byl docela porod - musel jsem vyrvat ten plastovej kryt kolem ni a uz jsem ho tam nedal, je to tam strasne natesno. Ta original baterie byla nejaka kratsi nez ta nova, ale vlezla se tam v pohode (jen se musej ohnout takovy dva zobacky v miste, kde baterie doseda) Citovat
dzigi Odesláno 27. únor 2011 Odesláno 27. únor 2011 no právě proto jsem koupil 64Ah, 640A je o hodně kratší a má stejný rozměr jako jsem tam měl originál i kapacitu! ten kryt jde pěkně sundat když odšroubuješ kryt vzduch. filtru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.