Haryk Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 http://www.acr.army.cz/scripts/detail.php?id=47762 co tady taky máme,mám to vzdušnou čarou asi 6,5km Citovat
punkac Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 já nějak ty tvoje příspěvky nechápu..... Vždycky postneš něco z novinek nebo jinejch servrů a pak mlčíš Proč se víc nerozepíšeš, chcešli pod odkazem vyvolat nějakou diskuzi viz. tenhle příspěvek. Jinak ty tvoje \"novinky\" nechápe víc lidí včetně mě. Ber to tak, že tu všichni umíme číst a hledat na netu a <> z Novinek.cz si umíme přečíst sami, není třeba tady tím zasírat prostor Citovat
Rotorhead Odesláno 23. únor 2011 Odesláno 23. únor 2011 To jsi jako cely roky nevedel kde bydlis / co mas za rohem ??? jinak souhlas s punkacem, taky mi tady obecne lezou na nervy odkazy na zpravodajsky servery..., prijde mi to naprosto zbytecny. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.