Guest ivo67 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Jede mi klima tak na 70% v servise mi bylo řečeno že je špatné čídlo výparníku..máte někdo s tím nějaké skušenosti,kde ho najdu atd..díky.. Citovat
miroja Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Nepises aku mas klimu manual/auto ??? Daj dole kryt nad nohami spolujazdca a tam by si mal uvidiet vodice veduce k snimacu. Mne koncia v polovodicovom rele, ku ktoremu sa da dostat ak, vyberies celu odkladaciu skrinku pred spolujazdcom. Navod ako to urobit najdes urcite na fore, ja som to robil podlal neho. Pred par dnami som do jednho vlakna o centrale dal fotku ako to vyzeralo na mojom aute ked je odkladacia skrinka cela von. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.