čakom Odesláno 10. srpen 2011 Odesláno 10. srpen 2011 H@sky: kola jsou pekný. připadne mi že si to mel na 17\" složený vic na zem, ne? Tak to máš stejnej profil jako já ale na fotce mi přišel nižší ma nižší to se ti nezda. protože profil 35 je 35% z šiřky pneu tedy 215. to je profil 75 mm na vyšku. ty maš myslim 255 a 35% z 255 je 89 mm Citovat
Spaceeeek Odesláno 10. srpen 2011 Odesláno 10. srpen 2011 H@sky: kola jsou pekný. připadne mi že si to mel na 17\" složený vic na zem, ne? Tak to máš stejnej profil jako já ale na fotce mi přišel nižší ma nižší to se ti nezda. protože profil 35 je 35% z šiřky pneu tedy 215. to je profil 75 mm na vyšku. ty maš myslim 255 a 35% z 255 je 89 mm Jo aha tak děkuji za vysvětlení hned jsem o něco chytřejší Citovat
H@sky Odesláno 19. srpen 2011 Autor Odesláno 19. srpen 2011 tak v autě mala obnova, sedačky komplet v kůže... Citovat
paul jane Odesláno 19. srpen 2011 Odesláno 19. srpen 2011 tak ta kuze je moc pekna , zahy to vypada luxusnes [upravil dne 19.8.2011 od paul jane] Citovat
Peugeot_22 Odesláno 19. srpen 2011 Odesláno 19. srpen 2011 moc pěkný to máš [upravil dne 19/8/11 od Peugeot_22] Citovat
H@sky Odesláno 2. leden 2012 Autor Odesláno 2. leden 2012 Tak po delší odmlce se hlasím, doma mám nové kola na auto, teď o víkendu je povezu na kompletní vyleštění. Jinak žádné velké změny pořád scháním lizátko a pořád neuspěšně :-D, jinak po zimních večer jsem si udělal stickersbomb poklice... Jo a ještě jsem se dostal do Autosport & Tuning do reportu z mimoně, tak tam mám fotku. Citovat
Stráňa Odesláno 2. leden 2012 Odesláno 2. leden 2012 moc pěkný to máš, v mimoni jsme ti to okukovali, stáli jsme kousek vedle...a v časáku jsem tě taky zahlídl:D Citovat
H@sky Odesláno 2. leden 2012 Autor Odesláno 2. leden 2012 Tak to je škoda, že jsem si nevšimnul, mohli jsme hodit řeč :-D jinak děkuju... Citovat
$ Torrez $ Odesláno 3. leden 2012 Odesláno 3. leden 2012 Luxusní 406;) a ty new kolesa bomba:super:super:super Citovat
paul jane Odesláno 20. březen 2012 Odesláno 20. březen 2012 tak ty kola jsou vejprask jak si vyresli ty peti diru ? [upravil dne 20.3.2012 20:44 od paul jane] Citovat
Stuchy Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 no vypadá to pěkně co jsi provedl s těma minulýma kolama ??? Citovat
John Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Hodně pěkný ale to aby jsi si taky pěkně plánoval kudy kam pojedeš... Citovat
Vítek1 Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 ty kravo mazec nadhera ale jezdit bych s tim nechtel Citovat
oni Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Tak to kloubouk dolu, to je proste nadhera, tady je videt, ze 406 slusi kanaldekly. fakt nadhera. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.