Guest ivo67 Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 jen tak mimo soutěž,kde najdu termostat na mém voze a je tam nějaký větší problém s výměnou.?? a ještě dotaz máte nějaký typ na termostat..dobrý,špatný,značka,originál.. Citovat
Machy_CZ Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 Na můj mototr se dělaly dva typy... 83 a 89 stupnů, jelikož mi motor přišel studenej, tak jsem ten původní 83 nahradil novým 89 a od té doby je to super. Teplota motoru po chvili vyjede na cca 85 a pohybuje se od 85 do 95 stupnu. Citovat
ozzy56 Odesláno 9. únor 2011 Odesláno 9. únor 2011 komoru termostatu najdeš na horní hadici chladiče--na straně u motoru, horní víko komory termostatu drží tři šrouby (shora), kup zn. Wahler,jdou i dopasovat jiné termostaty z jiných aut--(se stejným stupněm otevření) [upravil dne 10/2/11 12:28 ozzy56] Citovat
Guest ivo67 Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 to mi dneska nabízely taký..83°Cnebo 89°C tak jsem nevěděl který se hodí víc..89°C asi víc topí,ale opravdu nevím který.. Citovat
ozzy56 Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 i podle servis boxu má být na HDi66kw termostat s teplotou otvírání 83 stupnů (v našich končinách) Citovat
106sťák Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 zdravím je možný že je špatný termostat?když normálně jedu i třeba dálku tak se mi auto ohřeje jen na 70 a třeba když stojím v koloně tak mi to stoupne na 80 ale pak když zase jedu tak mi to pujde zase na 70,mám 1.9 td sice peugeot 406,ale sestra co má 306tku se stejným motorem tak ji to dělá taky,čidlo teploty vody asi těžko co? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.