czech111 Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 Cau klubaci, kolik by si vzal servis za pretesneni motoru . hlava je ok jen tesneni pod ni skoro ko plus teda i driky a zabrus ventilu a gufera , sestelovani rozvodu a ventilu , rozvody taky ok pred rokem menene , kolik za to??? A jeste kolik by stala vymena ventilu . Do servisu nejdu mam znameho soukromnika ale tak zajimalo by me kolik si mam pripravit .diy vsem za odpoved motor KFX 1.4 i sport 55kw r.v.2000 Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Nechtel by mi nekdo poradit co vsechno vymenit kdyz uz to je otevrene [upravil dne 6/2/11 13:58 czech111] [upravil dne 6/2/11 15:53 czech111] Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 udelam ok muzem se domluvit a uvidime [upravil dne 6/2/11 15:50 czech111] Citovat
106sťák Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 mě když dělali těsnění pod hlavou,tak sem měnil,gufera na ventilech,těsnění pod hlavu,těsnění pod víko ventilů,simering na vačce a klice,rovnou rozvody,olej Citovat
ozzy56 Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 no, já nějak nechápu proč se toho známého nezeptáš??, aspon já to tak u známých dělám, když je to ofiko servis, dá mi zakázkový list, takže vždycky vím dopředu, kolik cca budu platit... Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 mě když dělali těsnění pod hlavou,tak sem měnil,gufera na ventilech,těsnění pod hlavu,těsnění pod víko ventilů,simering na vačce a klice,rovnou rozvody,olej kolik jsi za to dal Citovat
Fr3sh Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 jinak ja jsem objednavaů set tesneni z anglie... bylo tam: tesneni pod hlavu gufera na vacku gufera ventilu tesneni vika ventilu tesneni na saci potrubi tesneni na vyfuk pasta na termostat srouby do hlavy cena 1100kc i s postou takhle se setri...srovnani hlavy a zabrouseni ventilu u znameho co dela vsechny hlavy v Plzni. chteli by i voditka na ventily, jelikoz jsou bronzove a to je mrdka... Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 no asi tak neja, rekni kolik dohromady cca ?, jak dlouho bude auto mimo provoz a kdy by se to kdyz tak uskutecnilo? Citovat
Fr3sh Odesláno 6. únor 2011 Odesláno 6. únor 2011 tipuju tak 4-5 no spis 5... mozna i o trochu vic...je v tom jeste olej pokud nemas menenej a chladici kapalina....myslim si tak ve ctvrtek odevzdat a v pondeli k tobe zpatky...treba...to by melo vyjit..nebo v nedeli...ale musim vykoumat kdy Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 ok chce to poradnou domluvu. zatim to zni dobre:super [upravil dne 7/2/11 00:06 czech111] Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 [upravil dne 7/2/11 10:10 czech111] Citovat
czech111 Odesláno 6. únor 2011 Autor Odesláno 6. únor 2011 Kabi- chtel bych to uz pomalu objednat ten set , napis at se domluvime [upravil dne 7/2/11 14:44 czech111] Citovat
czech111 Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 zda se mi to nebo si pisu sam se sebou........................ posle nekdo link - sada tesneni motoru (TU3JP) jinkak 106 II 1.4 55kw r.v 2000 diky Citovat
Fr3sh Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 cau, tak promin neudelam to...bratrova zena mela nehodu, takze oprava auta v garazi...to je ted prednejsi..promin tesneni sada: http://cgi.ebay.co.uk/106-205-206-306-PARTNER-1-4-8V-HEAD-GASKET-SET-BOLTs-/310194333700?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item483905e804 18+14*30=960 kc i s postou do cr Citovat
go.play Odesláno 7. únor 2011 Odesláno 7. únor 2011 cena se zdá být slušná, možná bych do toho taky šel, co je tam všechno za těsnění? a na kolik ta sada vyjde u nás? Citovat
czech111 Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 cau, tak promin neudelam to...bratrova zena mela nehodu, takze oprava auta v garazi...to je ted prednejsi..promin tesneni sada: http://cgi.ebay.co.uk/106-205-206-306-PARTNER-1-4-8V-HEAD-GASKET-SET-BOLTs-/310194333700?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item483905e804 18+14*30=960 kc i s postou do cr Je to je skoda ja s tim uz pocital , prasule pripraveny .kdybys si si to nahodou rozmyslel tak ja mam garaz taky mohlo by se to udelat u me jeden den vyndat pak pockat na hlavu a nandat zase tak pul dne , no jak budes mit cas, me by to teda fakt bodlo. Citovat
czech111 Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 je to urcite ono na 106 II 1.4 55kw r.v 2000 motor TU3JP [upravil dne 7/2/11 18:31 czech111] Citovat
czech111 Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 obednano to co si me poslal doufam ze je to ono [upravil dne 7/2/11 19:07 czech111] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.