adam.bogocz Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Lada78: Koupil jsem to v polsku, mám všech 9 repro + kompletní kabeláž + zesilovač, za cca 4300 kč Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 wau parádička adam potom pekne všetko nafoť ako si to robil Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 kupil si nakoniec to co si mi daval tu polsku stranku ? odtial si kupil ? Citovat
adam.bogocz Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 jj.. allegro.pl je poslké aukro.cz ... cena byla 740 zl Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 z tadial sa to ako objednáva ? (aby som casom vedel) Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 akurat som nasiel za 200 komplet JBL..heh Citovat
adam.bogocz Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 hmm... zvlastni, nevidim to tam...ale co .. prosimtě v čem vl. spočívá to odizolování? jakože přilepování drátků ať neklepou nebo jak vlastně? pokud bys mel nejake foto pred a po.. bylo by to supr. Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 zatlmenie dveri to je sicen a C4 ale postup je uplne rovnaky, su to samolepiace pásy ktore ti tlmia plech a odrážaju zvuk do interieru obrazky dolu Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 http://www.autohifibrno.cz/nejnovejsi-montaze/citroen-c4.html Citovat
adam.bogocz Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 aha, a je toto spíš placebo záležitost anebo se to opravdu projevi? Citovat
Lada78 Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Adame, tlumil jsem vsechny dvere a zadne rusive drnceni neslysim. Da se rict, ze tim vyztuzis vnitrni prostor dveri a zabranis nezadoucim rezonancim od stredobasu. Bohuzel jak jsem uz psal Joozinu, tapec uz sundavat nebudu. Je to docela na tesno. Nez se pustis do montaze kup si origo prichytky. Jsou s gumovou podlozkou a rady se lamou. 7 ks na jedny dvere. Dej si nekam kde to delaj dotaz a uvidis ze ti to potvrdi. Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 ja sa tiez do toho pustim ked budu repro doma Citovat
Lada78 Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Joozine a co jsi nakonec vybral? Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 este nic este sa radím musim si to premysliet po financnej stranke ked idu tie vianoce Citovat
adam.bogocz Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 Tak přemýšlím jestli to vytlumit či ne ... nevím nevím... asi se budu nejdřív soustředit na to ať ta JBL instalace funguje a jestli to bude rezonovat nebo vibrovat tak to pak vylepím... Citovat
Joozino Odesláno 28. listopad 2011 Odesláno 28. listopad 2011 a ked tam nastriekam pu penu ? to ma tak napadlo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.