309GT Odesláno 27. únor 2012 Odesláno 27. únor 2012 Paráda! Ta podložka neni ani vidět,jen nápis svítí.....super! Citovat
Cinicman Odesláno 28. únor 2012 Odesláno 28. únor 2012 Super... tá podložka tam sadla aj farbou presne... Citovat
c.WO.k Odesláno 11. červen 2012 Autor Odesláno 11. červen 2012 ty lidi jsou ale prasata,to neni možný Citovat
Cinicman Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 No ty vole... ja bych zabíjal za toto... :grr:grr Citovat
safi1 Odesláno 11. červen 2012 Odesláno 11. červen 2012 Poteši ty vole neskutocne co spravia ty ludia a najlepsie je to ze sedis v aute a otvori drblina dvere a mne do auta Nic nenarobime pokial nieje auto v garazi Citovat
Tom_206 Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 Lidi jsou hrozný hovada... Kdyby nechali aspoň za stěračem lístek s číslem... Citovat
PouLa Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 da se vubec neco takovyho opravit jinak nez celym odstrojenim a prelakovanim dveri? mam toho na aute taky vic..nektery lidi jsou fakt hovada a je jim jedno co udelaj ostatnim na parkovisti Citovat
Tom_206 Odesláno 12. červen 2012 Odesláno 12. červen 2012 já je mám taky omlácený - hlavně pravou stranu a opravit to jinak asi nepůjde, jedině odstrojit, vykytovat a stříknout po lištu... Pokud by to byl jen jemnej ďolík, tak by ho někdo dokázal vyrovnat Citovat
c.WO.k Odesláno 13. červen 2012 Autor Odesláno 13. červen 2012 přiznám se,že mi bylo do breku, kvuli tomuhle jsem skouknul celou levou stranu a jsou tam ještě červený a další bílý... je to zlý no,ale je to jen auto. Vypadá to jen na barvu z druhýho auta,tak snad jí dostanu dolů a ďolíky tam pro zatim zůstanou... Citovat
c.WO.k Odesláno 19. červenec 2012 Autor Odesláno 19. červenec 2012 zbavil jsem se víčka s karbon folií a mám hliníkový... Mám velkou radost z něj Citovat
Tom_206 Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 Jak jsem psal na FB, je to paráda Hlavně, že ses zbavil tý tuzingový carbon fólie Teď už to jen zkopnout dolu a je to pěkný auto Citovat
Rejty Odesláno 19. červenec 2012 Odesláno 19. červenec 2012 de to vytáhnout spotterem,ale stejne pak kyt +lak...nebo dveře v barvě sehnat no Citovat
praktik Odesláno 29. srpen 2012 Odesláno 29. srpen 2012 kdyby měl někdo zájem vyměním zadní čirý světla za origo!!! Vymenim:) Citovat
agresssor Odesláno 9. říjen 2012 Odesláno 9. říjen 2012 možná bude na prodej... Pripadna cena? Citovat
c.WO.k Odesláno 18. říjen 2012 Autor Odesláno 18. říjen 2012 je na prodej,nutno opravit zadní nápravu, více info v PM Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.