Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím všechny.

Tak se mi stala taková blbost. Ulomila se mi hadička od takové te hlavičky která ostřikuje čelní sklo.

Nevíte někde kde sehnat novou? Díval jsem se na Kelly ale jsem asi slepoň.

Lepit ten náhubek co zůstal v hadičce zpátky na tu hlavičku nechci.

Podle mě to nebude stát víc jak 200....

A ještě se chci hlavně zeptat. Když jsou zkoušel ostřikovat, mělo to malý tlak, tak doufám že to je jen tím že je ta jedna hadice jakoby odpojená, páč jestli je něco s motorkem nebo tak, tak to házím do žida, už na to nemám nervy. :D

Tak kdyby někdo mohl poradit.....díky :myslim

Odesláno

nevim kde presne sa ti zlomila ale mne sa zlomila presne v klbe kapoty....a vyriešil som to tak že som si zohnal silikonovu hadičku do akvarii alebo v mototechne take maju tiež s rovnakým priemrerom :) a tým že je silikonova a ta pôvodná ako keby umela tak sa da ta silikovnova navliceť na tu pôvodnu :) takže to len pekne spojiš a je to a vyjde to na par kaček :D a dobre to tesny pretože ta silikonova je dosť na tesno

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...