Přejít na obsah
PatoRS

Prahy na XS

Recommended Posts

ahojte planujem na svoju 306 kupit prahy a predny naraznik s okruhlymi hmlovkami. Pri hladani po nete som natrafil na tuto stranku s tuning dielmi a neviem ci ide o kopiu orig dielov. Pisal som tam ale zatial sa neozvali. Neobjednavali ste odtial niekto?.

http://plasttuningshop.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=16_222&products_id=1388

Resp ak by sa niekomu povalovali doma prahy alebo aj predny naraznik aj s nejakym poskodenim tak ponuknite Diky ahojte.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no dneska mi odpovedali odtial....

su to tuningove prahy cena je 53eur za sadu plus postovne...

a poslal mi vacsiu fotku tej cervenej 306 co tam je....

tak neviem...idem skusit este inzerciu ci nieco zozeniem....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Trosku ozivim tuto temu.

Nejak som nemal cas sa tomu venovat a prednedavnom som oapt zavital na ten tuningovy eshop a su tam nove fotky tych prahov. Tak som sa rozhodol ze do nich pojdem. Dnes mi dosli cena 54 + postovne 8 eur. Celkova cena 62Euro. Nestihol som urobit fotky ale pridam v priebehu niekolkych dni. Len som ich letmo prilozil k autu. Dlzkovo pasuju ale robia to asi na 3dverove i ked som klikol na 5 dverovu verziu v eshope. Cize chyba taky kusok co je pod zadnymi dverami ale to doriesim laminatom. Treba miestami nieco dogitovat a doupravit ako kazdy laminatovy diel. Poslali mi stym aj navod na montaz a karticku s ktorou policajti to asi respektuju a da sa dopisat do TP.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Origo prahy jsou nýtované. Nahoře i dole ;) A to těsnění ti tam podle foto nepůjde. Origo práh má ještě zvrchu takový rantl, na který se to těsnění nastrčí.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no aj tu je ten falcik ale neviem ako daleko to ma byt od toho ohybu na prahu kto by bol ochotny zmerat nejake rozmery nech sa prihlasi:) A kto este dorabal tie prahy na auto tiez nech sa podeli o rozumy. Diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku