Přejít na obsah
Sifon

Mikrospínač okna 5tých dveří

Recommended Posts

Ahoj všem, nevíte někdo kolik stojí mikrospínač k otevření okna na zadních pátých dveřích ?

Díky Sifon

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, hned vedle mého vlákna se objevilo vlákno s problémy s tímto mikrospínačem.

Cena 1040,- Kč :bojim strašně moc :bojim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak v servisu známý objednal mikrospínač ale tvrdí že tím to není, údajně bude asi přerušený vodič v okně.

Moc tomu nevěřím, ale co víc dělat ???

kde měřit kontakt nevím, snad propíchnout vodiče co k němu vedou a přes ně změřit spínač ???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Přerušený vodič jsem měl taky. Byl to ten úplně spodní. Jinak okno šlo otevřít jen dálkou a dveře šly otevřít i při otevřeném okně.

A jak si to opravil? ten vodič je v okně nebo na okně ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Opravili mě to v origo servisu. je vidět že tam je připájený káblík a přelepené páskou. jedná se o jednu tu spirálu z vyhřívání okna takže je na okně z vnitřní strany. zkusím to zítra vyfotit, ale tu pásku odlepovat nebudu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potřeboval bych poradit. Občas mi při automatickém zamknutí i odemknutí otevírá 5té okno. Mikrospínač mi na dveřích nefunguje, ale dálkově lze okno otevřít...Když jsem koukal na připojení u vyhřívání zadního skla, tak jsem objevil spílenou tlumivku(cívka s malým počtem závitu a silným drátem) kterou jsem raději odpojil. A dále jak se rozebírá zadní stěrač, potřeboval bych ho rozebrat, po zimě nechce nějak fungovat...Mám 407 SW 1,6...Díkkyyy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky mi to nefungovalo a občas otevíralo a po rozdělání jsem zjistil že uvnitř mikrospínače je ulomenej kontakt, taky jsem typoval kabely, ale bohužel. Rozdělání byl taky voříšek, ikdyž jsem měl stahovák který parádně padnul na hřídel stěrače, tak to stejně nevydržel...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Mel jsem to cely rozebrany,vcetne sterace. Nejdrive jsem promeril kabely a pak jsem ho rozlousknul. Jsou tam dva body kde to bylo zalisovany.

a mohl bys poradit ja to rozlosknout, nerad bych tam něco ulomil...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku