c.WO.k Odesláno 20. prosinec 2010 Odesláno 20. prosinec 2010 Jak je tam přidělaná? je na fofr páce jen naražená,nebo ještě mezi pákou a hlavicí je nějaká redukce? Citovat
m3t4L_m4n Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 Je tam len nasunuta.. Musis poriadne tahat a davat si bacha na zuby.. Mne pomohlo ked som nou aj trochu tocil do stran.. Ide to fakt stuha tak vela stastia Citovat
Smety Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 Jj, je tam jen naražená na takovéhle \"šprcce\"... Citovat
c.WO.k Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 m3t4L_m4n: já nedemontuju,ale montuju a právě že má větší průměr než je fofrpáka,tak se ptám, ale i tak děkuju Smety: jo díky,já si myslel, že tam něco bude mám svolení použít tvůj obrázek do sekce \"náhradní díly - hledám\"? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.