DERT123 Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 chcel by som sa spytat ake trysky ma 1,6 hdi Siemens alebo Bosch? dakujem Citovat
King81 Odesláno 6. leden 2011 Odesláno 6. leden 2011 Caute, nechcem zakladat novu temu. Len by ma nieco zaujimalo. Je vymena tesnenia pod vstrekom komplikovany ukon? Da sa pri tom nieco pokazit? Ako dlho trva vymena? Nechcem sa v tom rypat, nechal by som to na servis. Len to chcem vediet. Diky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.