313Mihal313 Odesláno 14. červenec 2012 Autor Odesláno 14. červenec 2012 Parveze si chcem dat obsit aj volant s touto istou nitou...mne sa to osobne paci;) Citovat
313Mihal313 Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 Dnes som vymenil tapce a ponechal som chrom klucky z old modelu (bolo treba trosku upravit dieru na klucku) a vysledok predcil moje ocakavania:o Citovat
313Mihal313 Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 a v predu som skoval vyhybky na repro pod tapce;) Citovat
313Mihal313 Odesláno 15. červenec 2012 Autor Odesláno 15. červenec 2012 ale ta kombincia cierna koza+alcantara,chrom klucky a sede kozene sedacky je proste:o (nazivo je to este lepsie ako na foto) Citovat
John Odesláno 17. červenec 2012 Odesláno 17. červenec 2012 Ten chrom k tý kuži patří taky se je teď snažím sehnat do coupé.... Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. červenec 2012 Autor Odesláno 17. červenec 2012 jj presne moja rec;) tak drzim palce nech ich zozenies:papa Citovat
313Mihal313 Odesláno 18. červenec 2012 Autor Odesláno 18. červenec 2012 Dalsie veci pre T-cko:) novy uzaver chladica a listy pod svetla ktore caka v piatok novy nastrek:D a mozno bude aj new vyfuk ked sa kamosovi bude chciet zase zvarat:D [upravil dne 18/7/12 09:51 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červenec 2012 Autor Odesláno 20. červenec 2012 Novy origo remen s Peugeotu nahodeny:) no s povodneho 6drazkoveho som musel jednu ureztat kvoli remenici.... Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červenec 2012 Autor Odesláno 20. červenec 2012 dalsia bola na rade krytka spetaku:roker Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červenec 2012 Autor Odesláno 20. červenec 2012 a napokon new maska:o Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červenec 2012 Autor Odesláno 20. červenec 2012 A konecne som preuftoval T-cko:aut Bilancia 100KM = 15Litrov benzinu:D (bol so mnou aj fotrik (ze nech mu ukazem co je to zazrak) tak som mu ukazal a popustil mu uzdu;)nonstop mu stali chlpy na ruke:D Ked som auto parkoval a vystupil tak mu bolo zle a nejak pobledol:aut no nakoniec s neho vysli slova citujem \"to co bolo vsak to je nie je auto ale stihacka\" [upravil dne 20/7/12 21:14 od 313Mihal313] Citovat
KingSpade Odesláno 20. červenec 2012 Odesláno 20. červenec 2012 říkáš 15 litrů? ...to není moc oproti mě se 13ti Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červenec 2012 Autor Odesláno 20. červenec 2012 jj:D a nezere ti to SRi-cko nejak moc:nevim [upravil dne 20/7/12 21:16 od 313Mihal313] Citovat
KingSpade Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 no normálně to žere kolem 7mi...13 když na to joo šlapu až do omezovače Citovat
313Mihal313 Odesláno 21. červenec 2012 Autor Odesláno 21. červenec 2012 no pekne:) a to asi jazdis za tych 13 castejsie ako za tych 7:D Citovat
KingSpade Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 právě že teď už je to naopak ...ve městě stejně není moc možností kde to pořádně vytáhnout až do omezovače....okresky 90 a mě to točí na dvojku nějakých 120 Citovat
Slipkont Odesláno 21. červenec 2012 Odesláno 21. červenec 2012 King tomu šlape pořád do omezovače :D Znám ho :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.