313Mihal313 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 dalsie prisli na rad chrom listy okolo okien:roker Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 zadok za soferom:blicismajlik Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 spolujazdcova strana tiez v tahu len pri spetaku sa mito pri dvani dolu uplne rozsipala ta guma:grr [upravil dne 16/6/12 19:58 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 a vzadu ani nehovorim ako to vyzeralo:blicismajlik ale teraz je to:super [upravil dne 16/6/12 20:00 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 16. červen 2012 Autor Odesláno 16. červen 2012 Este doladit cez tyzden par drobnosti a bude to ono;) [upravil dne 16/6/12 20:11 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. červen 2012 Autor Odesláno 17. červen 2012 Dik Jacobson;) EDIT:Dnes sme este menili s fotrikom klinovy remen na T-cku...a takto som vyzeral ked som zhodil dolu...povodny za studena piskal a predosli majitel tam stiekal nejaku gebuzinu na premazanie:grr vsetky kladky od toho zasrate a sponovacia kladka ani nehovorim:blicismajlik (cistili sme to asi pol hodinu) nastasie spominanu kladku menili predtym ako som auto kupil...takze predosli majitel neklamal;) (rozvody som pozrel tiez,vyzera to tak,ze to menili naraz) len nechapem preco tam nedali uz hned aj novy klinovy remen:nevim (ved to neni z taka polozka) mozno preto,ze kupoval napinaciu kladku znacky DAYCO,rozvodovy remen a vodna pumpa znacky BOSCH a asi ho kleplo ked mu zaspievali cenu za komplet aj s pracou:roker [upravil dne 17/6/12 20:47 od 313Mihal313] [upravil dne 17/6/12 20:48 od 313Mihal313] [upravil dne 17/6/12 20:49 od 313Mihal313] [upravil dne 17/6/12 21:00 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 17. červen 2012 Autor Odesláno 17. červen 2012 Hotovo dufam,ze DAYCO remene su kvalitne:) Citovat
313Mihal313 Odesláno 19. červen 2012 Autor Odesláno 19. červen 2012 Dnes som si bol pre cidlo na tlak ojeja...konecne mi bude budik fungovat:D Pozajtra este pre kozenu hlavicu radiacej paky a mam to vsetko hotove:super Citovat
313Mihal313 Odesláno 20. červen 2012 Autor Odesláno 20. červen 2012 A aj Signaturka ma nieco nove:D Odkaz pre tych co co sa mi lepia tesne na naraznik:bacha [upravil dne 20/6/12 08:26 od 313Mihal313] [upravil dne 20/6/12 08:46 od 313Mihal313] [upravil dne 20/6/12 08:46 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 21. červen 2012 Autor Odesláno 21. červen 2012 T-cko dostalo nove lemy s logom \"16V\" Citovat
313Mihal313 Odesláno 21. červen 2012 Autor Odesláno 21. červen 2012 a mensiu chutovku na kufor Citovat
pipistrel Odesláno 21. červen 2012 Odesláno 21. červen 2012 to posledne neeee. nechaj origo stav. bez serepeticiek Citovat
313Mihal313 Odesláno 21. červen 2012 Autor Odesláno 21. červen 2012 Ale hej to je len na tento vykend:D Idem na Carat do Piestan;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.