Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Dik Jacobson;)

EDIT:Dnes sme este menili s fotrikom klinovy remen na T-cku...a takto som vyzeral ked som zhodil dolu...povodny za studena piskal a predosli majitel tam stiekal nejaku gebuzinu na premazanie:grr vsetky kladky od toho zasrate a sponovacia kladka ani nehovorim:blicismajlik (cistili sme to asi pol hodinu) nastasie spominanu kladku menili predtym ako som auto kupil...takze predosli majitel neklamal;) (rozvody som pozrel tiez,vyzera to tak,ze to menili naraz):super len nechapem preco tam nedali uz hned aj novy klinovy remen:nevim (ved to neni z taka polozka) mozno preto,ze kupoval napinaciu kladku znacky DAYCO,rozvodovy remen a vodna pumpa znacky BOSCH a asi ho kleplo ked mu zaspievali cenu za komplet aj s pracou:roker

[upravil dne 17/6/12 20:47 od 313Mihal313]

post-31840-14109625041064_thumb.jpg

[upravil dne 17/6/12 20:48 od 313Mihal313]

[upravil dne 17/6/12 20:49 od 313Mihal313]

[upravil dne 17/6/12 21:00 od 313Mihal313]

Odesláno

A aj Signaturka ma nieco nove:D Odkaz pre tych co co sa mi lepia tesne na naraznik:bacha

post-31840-14109625135735_thumb.jpg

[upravil dne 20/6/12 08:26 od 313Mihal313]

[upravil dne 20/6/12 08:46 od 313Mihal313]

[upravil dne 20/6/12 08:46 od 313Mihal313]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...