Guest hořa Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 zdravim vsechny Peugeotaky.Chlapi,kdyz nastartuju motor a necham chvilku klapat a chcipnu ho,tak mi strasne peni servo olej,ale strasne hodne.A kdyz pak zatacim do zatacek,tak jde jako by to servo hrozne z tuha a drnci mi volant.ted jsem dolejval zase ten servo olej,ale jakmile nastartuju a chcipnu silene peni.nevite chlapi,co s tim je?Diky hste tady machri:papa;) Citovat
strick Odesláno 10. prosinec 2010 Odesláno 10. prosinec 2010 napr. ja som kupil 4 rocnu jazdeninu z belgicka /1.6 hdi bez FAP r.v.2005/ tiez mi sem tam vytuhne riadenie pri nizkych otackach pri parkovani a tak...teraz mam votazku, soudruzi...po akom case, alebo Km by sa mal menit servo oleJ?...teda pokial sa vobec ma menit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.