Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čeština do RT3


m.ajk.l

Recommended Posts

Takže pánové auto je doma je fakt perfektní bez chyby navigaci jsem zkusila bez hlasu, je to tam anglický psané. K autu jsem dostala servisku atd. a je mezi tím i z diagnostiky list z Peugeota jak se tam něco měnilo spínač brzdy a je tam psané CAN version , jen nevím co k tomu ještě úplně přesně potřebuji k té češtině.

Ko jak poznam jestli je to RT3 a nebo RT4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako som Ti pisal,staci pohlad na usporiadanie ikon v hlavnom MENU.Ci su v 2 radoch nad sebou alebo v jednej elipse.

 

RT3: http://obrazki.elektroda.net/76_1286368012.jpg

RT4: http://www.auknet.cz/get_image.php?image=ZTM1ZDgyZTlmZGQ5ZmNlN2M2YzAwNmJlNGEzYTVkNzYuanBn&size=ODAweDYwMA==

Upraveno uživatelem xpetrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ahoj klucí, tak máme doma pěknou 407 2.0hdi r.v.2005 už asi tři týdny a prosím vás o pomoc s češtinou...mám tam normálně angličtinu a ( bohužel pro mě  :) ) přítelkyni prodávající zmínil, že tam jde čeština. Mě angličtina nevadí, ale víte jak to chodí - no mám to jako jeden z dalších úkolů :D. Začal jsem pátrat, no a tak jsem tady.

Zatím jsem zjistil, že mám RT3 a verzi 6.6D. Našel jsem postup jak upgradovat, že mi to přehraje angličtinu atd., ale bohužel jsem nikde neobjevil to, co mi jí přehraje. Pomůžete mi s tím prosím?

Děkuju, Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já hlavně nevím jak by se to tam dostalo jinak než přes SIM s možností stahovat data - pokud je nějak s vestavěnou navi propojená. Vestavěnou navigaci vůbec nepoužívám - už jen kvůli shánění aktuálních map, o ovládání ani nemluvě. Jsem prostě zvyklej na mobil - mám jeden jenom na tyhle účely trvale v autě, po nastartování se automaticky aktivujou všechny funkce který chci (speedometer s dalšími funkcemi PP, ukládání projeté trasy včetně rychlosti a času, navigace s upozorňováním na rychlosti, radary atd. atd., dashcam), jednorázově adresu během cesty zadám hlasově, složitější trasu si předpřipravím doma a stáhnu z cloudu .... ale to už jsme někde jinde. Ale u navi v mobilu je cesta dat o dopravní situaci jasná a zdroj dat se liší podle použité appky (odněkud tahá waze, odjinud sygic atd.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmc ma v RT3 samostatny tuner a ten prijima z radia kody. Umistneni, typ udalosti atd. Tabulky na rozkodovovani jsou na mapovem cd, nejsou pocestene. Zkousel jsem to taky pocestit ale nefungovalo to. Navic by se to muselo delat pri kazdem novem cd.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...