jardacek Odesláno 28. listopad 2010 Odesláno 28. listopad 2010 Zdravim, když v autě víc topím tak mi začne zrnit displey stahnutím teploty to zase po chvilce zrnit přestane,mate někdo nějakou radu?radio RT4. Citovat
HonzaZ Odesláno 29. listopad 2010 Odesláno 29. listopad 2010 Má RT4 s navi. Je to 2008. Když byl u mě, tak jsem si toho taky všiml. Obraz se lehce rozzrní. [upravil dne 29/11/10 21:41 HonzaZ] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.