Mortis Odesláno 10. listopad 2010 Odesláno 10. listopad 2010 Nevíte nakolik přijde samozatmavovací zrcátko? Dá se jednoduše vyměnit za obyč nebo tam musí být i nějaký přívod elektriky? Citovat
Přema Odesláno 10. listopad 2010 Odesláno 10. listopad 2010 přívod elektriky a jiné čelní okno........... Citovat
Mišak 306 Odesláno 11. listopad 2010 Odesláno 11. listopad 2010 Nj kupa věcí Sklo už jsem si zařídil..:-) Citovat
Kenedi Odesláno 18. prosinec 2010 Odesláno 18. prosinec 2010 přívod elektriky a jiné čelní okno........... Preco tam ide ine predne sklo??? Citovat
Přema Odesláno 19. prosinec 2010 Odesláno 19. prosinec 2010 Kvůli uchycení samozatmavovacího zrcátka.......bez má jinde uchyt na skle než s Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.