Milan134 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Zdravim,neviem cim to je ale zda sa mi ze plynovy pedal je moc citlivy ked ho rychlo pustim tam auto ako keby trhlo,,jeden mechanik tvrdil ze je to otazka zvyku.... ale toto sa mi nezda ze by to neslo nejak nastavit. [upravil dne 4/11/10 17:55 Milan134] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.