dedas Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Ahoj mám kratší dobu 307 1,4 16 ventil benzín.Byla provedena výměna oleje a od te doby po ujeti asi 30 km,začne problikávat na displeji symbol oleje a stopky.Když je motor studeny po nastartování ukáže množstvi oleje v pořadku a na měrce je to taky v pořádku.Může mě někdo poradit?Je možné,že by bylo špatné olejové čidlo! Předem děkuji za rady [upravil dne 10/11/10 21:57 dedas] Citovat
pastorek Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Môže byť vadné tlakové čidlo, príliš riedky olej (nevhodne nízka viskozita) alebo veľké vôle v motore. Ako prvé by bolo vhodné skontrolovať tlak oleja tlakomerom. Citovat
dedas Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 děkuji příznivci peguetu ze slovenska za radu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.