Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Martin J.

Benzinové čerpadlo?

Recommended Posts

Guest Martin J.

Zdravim vsechny PEUGEOTaky.

Mam Peugeot 405 GRi, r.v.88 a 77kW varianta sedan. V knižce Jak na to? jsem o tomto typu motoru nenašel ani zmínku. Zajímalo by mě, jestli ho někdo z Vás nevlastní, protože je to asi dost neobvyklý typ. A teď ten problém: Před 4 lety nám přestával chytat, startér se točí ale motor nenaskočí, ale jenom v zimě, asi 2-3 krát za zimu. Když to udělalo poprvé, nic jsme s tím nedělali a druhej den to chytilo normálně jakoby nic. Další zimu to udělalo znova, zavolali jsme jednoho mechanika, přišel asi za 2 hodiny a než na to stačil sáhnout tak to zase normálně chytilo. Postupně jsme přišli na to, že se tomu dá pomoc elektrickýma kamínkama. Když to nechtělo chytit, tak jsme dali pod motor kamínka a jestli to byla náhoda nevim, ale do půl hodiny to chytilo. Ale tenhle rok se to asi zhoršilo. Zase jsme tam dali ty kamínka, ale ani po dvou hodinách to nechtělo chytit, už to týden stojí v garáži a zatim nic. Všimli jsme si, že když to funguje, tak těsně před roztočením startéru je slyšet takové bziknutí od zadní části auta /asi to čerpadlo/. Když to nechytá tak to slyšet neni. Chceme se teda kouknout na to čerpadlo /je nedavno nové/ měnili jsme ho před dvěma roky, ale nepomohlo to.

Nestalo se to taky někomu z Vás? Jestli jo, tak čím to bylo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud to cerpadlo po otoceni klicku nebzuci asi 1-2 vterriny, tak to proste nenatlaci benzin do tubek... POtom muze byt vadne bud to cerpadlo nebo treba nekde zoxidovany kontakt - zkus se mrknout pod zadni sedacky (jsou tam takove 2 diry a tema se dostanes k tomu cerpadlu a konektoru)

Potom to muze byt nejake relatnko nebo neco, co urcuje, jak dlouho to pred nastartovanim bzuci......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Martin J.

K tomu čerpadlu jsem se dostal, dneska se ma na to přijít kouknout jeden mechanik, aby to zmeřil. Pak uvidime. Dik za odpověď.

Ještě napíšu jak to dopadlo.

Peugeotům zdar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×