bajza206 SW Odesláno 26. říjen 2010 Odesláno 26. říjen 2010 dnesak jsem v cca 90 km sundal srnku auto je na kaši to chápu ale vystřelili mi patrony v pasech proč? bagy naštestí ne Citovat
Dadadavid Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 No tak tam je snimac narazu,jen mi je divny ze nevystrelily airbagy,ale asi proto ze sila narazu nebyla zase tak silna aby to bylo nutne... Citovat
bajza206 SW Odesláno 27. říjen 2010 Autor Odesláno 27. říjen 2010 to chapu že je tam snímač nárazu ale myslel jsem že to maká dohromady s airbagama Citovat
shark734 Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 ved tomu nic neni...videl som 206 jemne tuknut do alfy 156 a kapotu mala 206ka totalne prehnutu a na alfe skrabanec...je normalne ze pri malom naraze stielia len pyropasy, mne sa to stalo Citovat
Dadadavid Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 No to ja jsem si myslel taky,vsak jsi prinesl novy poznatek ktery je snad i dobry vedet Citovat
bajza206 SW Odesláno 27. říjen 2010 Autor Odesláno 27. říjen 2010 proč zrovna já :bojim:bojim:bojim:D Citovat
Dadadavid Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 Ale mozna bych zkouknul inzerci pac jsme tam ty pasy i s petardama zahlidl Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.