silver849 Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Potrebujem poradit.Urcite sa to tu uz riesilo ale nenasiel som.Kupil som nove 5. budiky.Neviem naco je ale ten 1 navise?Kdesi som tu cital ze je na olej ,ale teplota ci tlak?A ako ho zapojit? Citovat
Benžík Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Dej sem foto, může to být hladina oleje. Citovat
OK406 Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Tak ten budík i ukáže hladinu oleje. Když nastartuješm tak ti to ukáže ručička a po cc 10 s spadne. Nic víc nedělá. Citovat
Benžík Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Je to celkem dobrý, nemusíš koukat na měrku a když máš málo oleje tak o tom hned víš. Citovat
comm Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 ja by som chcel budik na teplotu oleja ale neviem ho zohnat. Citovat
silver849 Odesláno 14. říjen 2010 Autor Odesláno 14. říjen 2010 Najedno dobre ale aj tak.Cakal som teplotu alebo aktualny tlak ale co uz.Diky Citovat
OK406 Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Přečti si tento příspěvek, kde je vše popsané. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.