Existujuci Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Caute chlapy poradte kadial sa nalieva olej do prevodovky na P 405 ?? Kolega kupil a nevie. Inak je to na znacke z NR. Nieje to niekto z vas? Dakujem za odpovede. Citovat
Dundee Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Olej se dá nalít po vymontování náhonu tachometru. Vytáhneš ten pružnej čep (lepší přístup je zespodu), pak vysuneš celej náhon nahoru a přes trychtýř s hadičkou to tam naliješ.... Citovat
Benžík Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Z boku převodovky, jako u kola je nalívací/kontrolní díra, je to ten největší šroub, co je tam vidět, myslim, že jena klíč 22mm. Hladina má být těsně pod otvor. Citovat
salomen27 Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Tak tak zhodiť ten plastový kryt kolesa a najvačší šrob. Citovat
pastorek Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Kontrolný je pod plastom podkolia ale nalievanie je pohodlnejšie cez dieru po demontáži lanka zaisťovania spiatočky. Citovat
crazybiker Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Pastorek to napisal spravne.... tak somt o riesil aj ja :-)) Citovat
Maverick Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Jenže mám pocit, že přes zajišťovák zpátečky to jde jen u modelů se zpátežkou řazenou před jedničku a ne u zpátečky, která se řadí dozadu do prava:myslim Citovat
crazybiker Odesláno 5. říjen 2010 Odesláno 5. říjen 2010 Mef:ja nemam spatecku pri jednotke a tiez sme tam dolievali Citovat
comm Odesláno 5. říjen 2010 Odesláno 5. říjen 2010 obal na predovky su rovnake tak ze aj novsi model ma plastovu zaslepku na miesto zaistovania spiatocky. Citovat
Brian Odesláno 5. říjen 2010 Odesláno 5. říjen 2010 chtel bych olej vymenit kolik ho tam tak vleze a jakej olej? Citovat
Peca24 Odesláno 5. říjen 2010 Odesláno 5. říjen 2010 dej 2 litry a jedine origo co tam ma byt 75w-80 nejlepe udelas kdyz koupis total bv transmission asi 180kc/l Citovat
suk.p Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Pod beterii je odvětrání skříně, taková velká plastová matka s dírou, dá se to tam v pohodě nalít je poměrně velká . Citovat
suk.p Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Jo a olej určitě 75w-80, jinak v zimě nezařadíš. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.