Johnny 307 Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 cus lidi zrovna se koukam jaky svetla bych si koupil... a kdyz sem nasel vas rozhovor tak sem se celkem vydesil protoze sem si chtel koupit taky predni svetla AE od sonaru... a jak rikate tak od firmy depo neni zadny problem tak se chci zeptat jestli tyto svetla sou dobry nebo ne http://www.shop-tuning.cz/e107_plugins/data_svetla/karta.php?kod=200258948147&tuning_znacka=Peugeot&tuning_model=307&tuning_nazev_kategorie=Sv%ECtla%20p%F8edn%ED&r1=Peugeot&r2=307&r3=Sv%ECtla%20p%F8edn%ED&r4=&stranka=1&koko=0 nebo http://www.tuning-in.cz/predni-svetla-peugeot-307-provedeni-cerne.html predem dekuji [upravil dne 19/9/10 od Johnny 307] Citovat
wojtěch Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 ty FK nebudou mít asi motorky na el. naklápění.. Citovat
Johnny 307 Odesláno 20. září 2010 Autor Odesláno 20. září 2010 cetl sem od tebe ten dotaz na ty AE a chci se zeptat jak si to teda vyresil s tim svicenim nahoru? Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 20. květen 2011 Odesláno 20. květen 2011 Zdravim vas, objednal som si tieto svetla: Prisli mi ale tieto: Niesom si isty ze su na moje auto, tak ako by som to mohol zistit? Ty co mi to poslali tak rikaji ze model SW 307 ma rovnake predne svetla, nakolko cislo objednavky zacinalo SW tak somm sa bal ci to bude u mna pasovat. Citovat
wojtěch Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 pasovat budou ale oboje jsou od jiné značky... a ty spodní mají mlhovky vrchní ne... [upravil dne 21/5/11 14:12 wojtěch] Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 pasovat budou ale oboje jsou od jiné značky... a ty spodní mají mlhovky vrchní ne... [upravil dne 21/5/11 14:12 wojtěch] Takze som nakoniec kupil dobre? Som rad fakt rad, uz si lamem hlavu dva dni s tymi svetlami a teraz mam po starostiach:) moc diky Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 A ta znacka SONAR je v pohode? Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 máš tam motorky na naklápění??? Myslim ze ano, zo zadu je nalepka MOTOR. Citovat
wojtěch Odesláno 23. květen 2011 Odesláno 23. květen 2011 jsem zvědav jestli nebudeš s nimi oslňovat... Citovat
Hafan007 Odesláno 23. květen 2011 Odesláno 23. květen 2011 Zdravim vas, objednal som si tieto svetla: Prisli mi ale tieto: Niesom si isty ze su na moje auto, tak ako by som to mohol zistit? Ty co mi to poslali tak rikaji ze model SW 307 ma rovnake predne svetla, nakolko cislo objednavky zacinalo SW tak somm sa bal ci to bude u mna pasovat. JA mám tie isté čo Ty . . . Bez motorkou, ručne som ich nastavil a neoslňujem ani s HID-kami . . . Bez citace obázků! Díky Béďa [upravil dne 4/7/2011 09:44 Béďa] Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 4. červenec 2011 Odesláno 4. červenec 2011 jsem zvědav jestli nebudeš s nimi oslňovat... Presne ako pises, oslnujem na vodicovej strane docela dost. Doslova svietia na lavu stranu, v servise mi povedali ze sa nedaju nastavit, co nechapem. Este ku tomuto vsetkemu sa mi lave svetlo po dazdi zahlmlieva. Poradite prosim nejako? Citovat
wojtěch Odesláno 4. červenec 2011 Odesláno 4. červenec 2011 :-D no já to vyřešil tak že jsem celé ty držáky motorku ve světle vyříznul a přelepil kousek ven ať svítí níž(ale nepovedlo se dát obě světla do stejné výšky.. tak potom jsem je došteloval seriovým odporem k motorku co svítil níž tím on popojede kousek výš, aby svítily stejně, ale zase bacha kde má motorek \"konce\" Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 4. červenec 2011 Odesláno 4. červenec 2011 :-D no já to vyřešil tak že jsem celé ty držáky motorku ve světle vyříznul a přelepil kousek ven ať svítí níž(ale nepovedlo se dát obě světla do stejné výšky.. tak potom jsem je došteloval seriovým odporem k motorku co svítil níž tím on popojede kousek výš, aby svítily stejně, ale zase bacha kde má motorek \"konce\" Ja to prave reklamujem a v servise mi povedali ze nastavitelny kolik sa sice kruti ale to je vsetko, svetla vobec na to nereaguju. Myslis ze mi vyreklamuju rovnako vadne svetla? vyrabaju to tajwanci fuuj, nemci to nerobia? diky Citovat
wojtěch Odesláno 4. červenec 2011 Odesláno 4. červenec 2011 tak mi to fungovalo ale i když byly světla úplně dole tak to oslňovalo.. takže já je jenom upravil a vše mi funguje.. je více výrobcu co je vyrábí ale některé nemají mlhovky.. Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 Tak doteraz mi neprisla odpoved od vyrobcu, co je s tymi mojimi svetlami a tak ziadam vratenie penazi. Mozte mi poradit nejake svetla co budu hlavne kvalitne? Citovat
shark734 Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 valeo ....kamarat ma na 206 DEPO a vyzeraju byt dobre a s nastavenim nemal problem Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 valeo ....kamarat ma na 206 DEPO a vyzeraju byt dobre a s nastavenim nemal problem Nejake foto nemas? Ale skor som myslel, nejake lepsie. [upravil dne 16/8/11 od Pekos Pavelka] Citovat
Pekos Pavelka Odesláno 16. srpen 2011 Odesláno 16. srpen 2011 najlepsie=valeo=origo foto nemam Takze to su originalne svetla od vyroby? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.