Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Eshop navaseauta.cz , vlákno k diskuzi a připomínkám ... :) Začíná pomalu zima... :)


godzila.01

Recommended Posts

Mně jde normálně... :) Hlavně service box je nutnost bez toho se vůbec nedá fungovat a pořádně nic dohledat, pokud to potřebuješ mít přesně :)

Asi máme nějak rozdílný přístup.

Mě to po zadání jména a hesla vypisuje hlášku - viz předchozí mail - a dostanu se pouze na záložku \"Můj účet\" - nenapadá Tě nějaká příčna?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, jen že to slibuju už dlouho..... :D Tetko mám hodně vyřizování a samá bejkárny, zejtra ten soud mi drtí, sem si myslel že to bude jen jako nějaký pohovor někde v kanclíku, ale je to prej hlavní líčení, tak sem zvědav co tam ze mně budou dolovat.... :D

Byl bych rád kdyby už bylo alespon tohle, stejně mi zbývá ještě kopec práce a vůbec nic nestíhám, na nic nemám čas a za chvilku už nebudu mít na nic ani peníze, to pak bude ještě větší sranda.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně to povídej.... Táhne se to čoveče spíš jak sejra..... :D :D :D Já na tom zapracuju....:aut

Jinak už jsem trochu poladil ty 206... Ještě plánuju přidat rozvody, pumpy, spojky a další různou veteš.... :) Ale momentálně na to není čas a musím se soustředit na jiné věci, ale postupně to dodělám... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anglická jazyková sada dělala hrozný zmatek na stránkách a posléze se stránky špatně a chybně indexovali pro vyhledávače, takže jsme to zatím udělali pouze v češtině.... Podmínky pro nákupy na slovensko nemáme zatím ani vymyšlené, neznám cenu poštovného na SR. Ale každopádně je to postupně v plánu udělat(kdyby jsi viděl kolik toho ještě zbývá: )......

Veškeré poptávky se dají řešit se mnou přes SZ nebo na mailu, to není problém, vždycky je to jen o domluvě a myslím že se mnou není problém se vždycky na něčem dohodnout. Snažím se vycházet maximálně vstříc, tak aby všichni byly spokojení ... :)

[upravil dne 5/10/10 od godzila.01]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Vypadá to velice dobře. Předpokládám, že databáze se stále plní a to co jsem tam teď našel je v podtatě zkušební vzorek?

Jen maličkost, která možná unikla:

Vlevo nahoře pole \"VOLBA KATEGORIE\" - cokoli si vyberu a dám vyhladat, skončí stavem \"Pro tuo položku není záznam\" ve skutečnosti ale záznamů exituje dost.

Ale jak jsem napsal na začátku - DOBRÝ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Databáze se plní, horší je že to dělám ručně, tak přibývá denně cca jen 30-50 položek, tudíž to bude na měsíce práce než to naplním tak jak je potřeba.... :( Sortiment dodáváme kompletní, ale katalog na to zatím nemáme....

Vesměs ze začátku chci dodělat jen peugeoty, pak pokračovat na škodovky a pak na další značky, tak uvidíme jak to půjde rychle no.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...