106sťák Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 nz cc:D [upravil dne 3/2/11 14:33 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 vzpěry kapoty,víčko nádrže,pružiny prodané,dále spousta dílů dokonce porád i ten koberec mám,pro klubáky 400kč stále,střešní okno kompletní nechám za 400kč atd Citovat
Lentilka Odesláno 3. únor 2011 Odesláno 3. únor 2011 K: pružiny http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=7488 Citovat
106sťák Odesláno 3. únor 2011 Autor Odesláno 3. únor 2011 K: pružiny http://www.saxoclub.net/phpbb2/viewtopic.php?t=7488 he prožiny mám už prodané Citovat
106sťák Odesláno 7. únor 2011 Autor Odesláno 7. únor 2011 chladič a sahara jsou zamluvené...jinak porád dost dílů... čím víc vemete tím to bude levnější Citovat
106sťák Odesláno 9. únor 2011 Autor Odesláno 9. únor 2011 chladič a sahara porád jsou komplet 500kč at to zmizí...koberec 400kč,servo+řízení 2000kč střesní okno 300kč,střed výfuku bez tlumiče nechám za 200kč atd atd Citovat
Tony210 Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 Ahoj, koupím originál pružiny na 106 S16, kdyby někdo měl nebo o nějakých věděl budu rád. případně vyměním za sportovní pružiny na S16 snížení asi 3 cm. Tel: 607 77 00 28 Email: Tony210@seznam.cz Děkuji Citovat
106sťák Odesláno 10. únor 2011 Autor Odesláno 10. únor 2011 zdravím mno mám origa pružiny ale měl sem je na 106,1.3 rallyečku,tak neim esli ty péra jsou stejné Citovat
Jimmy106 Odesláno 10. únor 2011 Odesláno 10. únor 2011 106stak: ahoj, mas SZ ohledne toho koberce ;-) Citovat
106sťák Odesláno 10. únor 2011 Autor Odesláno 10. únor 2011 106stak: ahoj, mas SZ ohledne toho koberce ;-) odepsáno:D Citovat
Tony210 Odesláno 11. únor 2011 Odesláno 11. únor 2011 zdravím mno mám origa pružiny ale měl sem je na 106,1.3 rallyečku,tak neim esli ty péra jsou stejné To nebude stejné,ale dík. Citovat
106sťák Odesláno 11. únor 2011 Autor Odesláno 11. únor 2011 origo poklice na 106tku 13tky-300kč nádrž s plovákem-300kč zadní okno i s víkem-300kč spínačku s klíčem i s hřídelí-300kč topení-200kč střešní okno-šíbr-300kč elektrické servo i s řízením-2000kč sylendbloky motoru od 200kč do 300kč pravá poloosa-400kč motorek předních a zadního stěrače-kus 350kč chladič-300kč sahara-300kč levé i pravé dveře s oknem,vnitřníma klikama-cena za kus 400kč vnitřní zpětné zrdcátko-100kč zadní boční stěny kus 150kč zadní plato-250kč středový díl výfuku bez tlumiče-300kč origo pružiny-500kč koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-300kč řuční brzda i s lanovodama-300kč +nějaký plasty,interierový doplňky,atd... Nějaký díly z 205tky: poloosa na 1.9D ofuky skel levé i pravé okno do dveří 2 disky z 205tky,13tky,165 70 13 stále díly k mání-ceny nabízejte pokud se nelíbí [upravil dne 7/3/11 06:26 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 koberec prodán :-) jimmy106:pošli sem pak foto jak to vypadá... Citovat
Jimmy106 Odesláno 12. únor 2011 Odesláno 12. únor 2011 jj urcite poslu, ale dam ho tam az bude tepleji.... ale prsty me svrbi ze bych to sel udelat hned... nevim, mozna zitra.. a na to cisteni asi kaslu, protoze to neni nejak extra spinavy a stejne to bude zakryty sedackama a kobereckama.... ale az to tam bude, tak sem urco fotku dam.. :-) a jeste jednou diky, i za to, ze jsi mi vysel vstric s tou cestou.. :-) Citovat
106sťák Odesláno 12. únor 2011 Autor Odesláno 12. únor 2011 jj v poho aspon sem mladou vytáhl na výlet a skloubil to stímhle:D ne v poho,tak at ti slouží jinak pro ostatní stále dost dílů-pořád mám to střešní okno-komplet 300kč pro klubáky:D Citovat
Lentilka Odesláno 26. únor 2011 Odesláno 26. únor 2011 asi by se mi ještě hodili vzpěry kufru... segra je ma na houby... večer ti to napíšu na jisto... tys měl kufr z mkll nebo jen předek byl z novyho? Citovat
106sťák Odesláno 26. únor 2011 Autor Odesláno 26. únor 2011 vzpery mám a dokonce u sebe,předek sem měl jen,ale mělo by to být stejné... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.