Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

vzpěry kapoty,víčko nádrže,pružiny prodané,dále spousta dílů:D

dokonce porád i ten koberec mám,pro klubáky 400kč stále,střešní okno kompletní nechám za 400kč atd

Odesláno

chladič a sahara porád jsou komplet 500kč at to zmizí...koberec 400kč,servo+řízení 2000kč střesní okno 300kč,střed výfuku bez tlumiče nechám za 200kč atd atd

Odesláno

Ahoj, koupím originál pružiny na 106 S16, kdyby někdo měl nebo o nějakých věděl budu rád. případně vyměním za sportovní pružiny na S16 snížení asi 3 cm. Tel: 607 77 00 28 Email: Tony210@seznam.cz

Děkuji

Odesláno

origo poklice na 106tku 13tky-300kč

nádrž s plovákem-300kč

zadní okno i s víkem-300kč

spínačku s klíčem i s hřídelí-300kč

topení-200kč

střešní okno-šíbr-300kč

elektrické servo i s řízením-2000kč

sylendbloky motoru od 200kč do 300kč

pravá poloosa-400kč

motorek předních a zadního stěrače-kus 350kč

chladič-300kč

sahara-300kč

levé i pravé dveře s oknem,vnitřníma klikama-cena za kus 400kč

vnitřní zpětné zrdcátko-100kč

zadní boční stěny kus 150kč

zadní plato-250kč

středový díl výfuku bez tlumiče-300kč

origo pružiny-500kč

koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-300kč

řuční brzda i s lanovodama-300kč

+nějaký plasty,interierový doplňky,atd...:D

Nějaký díly z 205tky:

poloosa na 1.9D

ofuky skel

levé i pravé okno do dveří

2 disky z 205tky,13tky,165 70 13

stále díly k mání-ceny nabízejte pokud se nelíbí:D

[upravil dne 7/3/11 06:26 106sťák]

Odesláno

jj urcite poslu, ale dam ho tam az bude tepleji.... ale prsty me svrbi ze bych to sel udelat hned... :D nevim, mozna zitra.. a na to cisteni asi kaslu, protoze to neni nejak extra spinavy a stejne to bude zakryty sedackama a kobereckama.... ale az to tam bude, tak sem urco fotku dam.. :-) a jeste jednou diky, i za to, ze jsi mi vysel vstric s tou cestou.. :-)

Odesláno

jj v poho aspon sem mladou vytáhl na výlet a skloubil to stímhle:D

ne v poho,tak at ti slouží

jinak pro ostatní stále dost dílů-pořád mám to střešní okno-komplet 300kč pro klubáky:D

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...