106sťák Odesláno 26. leden 2011 Autor Odesláno 26. leden 2011 A stále spousta dílů k prodeji stále a levně...ceny nabízejte.. Citovat
106sťák Odesláno 29. leden 2011 Autor Odesláno 29. leden 2011 že by už nikdo nic nesháněl?lidové ceny za ty díly:D:D:D uvažuju pokud to xsi vemu tak ten koberec tam prdnu ale uvidím pokud bude někdo rychlejší,tak ho ještě dám:D Citovat
106sťák Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 origo poklice na 106tku 13tky-400kč čerpadlo a nádrž s plovákem-800kč zadní okno i s víkem-300kč spínačku s klíčem i s hřídelí-500kč topení-400kč střešní okno-šíbr-500kč sportovní péra-3cm-400kč elektrické servo i s řízením-2300kč sylendbloky motoru od 200kč do 300kč pravá poloosa-600kč motorek předních a zadního stěrače-kus 500kč chladič-300kč sahara-300kč levé i pravé dveře s oknem,klikama-cena za kus 500kč vnitřní zpětné zrdcátko-150kč zadní boční stěny kus 150kč víčko se zámkem a klíčem-200kč zadní plato-300kč přepínací pačky-400kč středový díl výfuku bez tlumiče-400kč levé rameno kompletní-300kč autobaterie,zn.starline,45tka-500kč zámky do dveří+2 klíče-400kč origo pružiny-600kč 4plynový vzpěry na kufr a přední kapotu kus 100kč koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-400kč řuční brzda i s lanovodama-300kč +nějaký plasty,interierový doplňky,atd... Nějaký díly z 205tky: poloosa na 1.9D ofuky skel levé i pravé okno do dveří 2 disky z 205tky,13tky,165 70 13 [upravil dne 31/1/11 14:13 106sťák] [upravil dne 31/1/11 14:14 106sťák] Citovat
106sťák Odesláno 30. leden 2011 Autor Odesláno 30. leden 2011 toto stále mám a dohodám se nebráním:D:D:D Citovat
Grim Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 Čau hele budeš ve čtvrtek doma? že bych se otočil pro ty vzpěry na kapotu bže to moje otvírání už mě s..e a chtěl sem se zeptat ty sport. péra máš uřízlí nebo kupovaný? Citovat
106sťák Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 mám noční,tak v 1 odpolko bych už vzhuru mohl bejt Citovat
kujon106 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Dneska prozkoumám to svoje čerpadlo a pak se ozvu. Jak si na tom s časem, dalo by se domluvit třeba na zejtřek dopoledne (kdyby to bylo to čerpadlo co já potebuju)? Citovat
Grim Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 OK tak já bych se tam teda ve čtvrtek kolem 1 stavil a vzal bych si i ty pružiny. (ps. baterka v mobilu je na pokraji svých možností a každou chvíli asi kiksne a nabíječku mám v pardubkách takže na mobil tetka nemužu odpovídat Citovat
Lentilka Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 víčko nádrže i s klíčem by se mi hodilo:P Citovat
106sťák Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 mám ale obě jsou červený,je to tedy z novýho modelu,ale je ktomu i to starý kdyby si to chtěl přehazovat pokud si tedy neděláš zadnici:D Citovat
Lentilka Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 to nevadí že je to červený... segra ma novej model 5dv a nešlo ji odemčit tak sme ho otevřely hasákem... kolik za něj chceš? a asi bys mi ho poslal? jinak ten barevnej talířek zustal takže to jen přehodim, nebo jestli ti to k něčemu je stačí mi to bez toho [upravil dne 31.1.2011 14:52 Lentilka] Citovat
106sťák Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 j emi to kničemu dávám to komplet tady je foto odkaz: http://ostatni-dily-prislusenstvi.sbazar.cz/kryt-vicka-vicko-se-zamkem-a-klicem-novy-model-peugeot-106-chrudim-o5058743.html Citovat
106sťák Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 takže víčko se zámkem zamluvené a asi nejspíš prodané jinak servo i s řízením,nová cena,komplet 2300kč Citovat
106sťák Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 s..u na to komplet servo i s řízením za 2000kč at to je pryč... Citovat
106sťák Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 když si někdo přijede,nechám koberec za 400kč pro klubáky:D Citovat
Jimmy106 Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 tvleee mit prachy tak ukecam mamu at mi pujci auto a za hodku bych byl u tebe.. ale takhle bohuzel... nemam ani prachy ani to auto by mi mama nepujcila :( Citovat
106sťák Odesláno 2. únor 2011 Autor Odesláno 2. únor 2011 mno on asi hned nezmizí tak uvidíš :-) Citovat
Jimmy106 Odesláno 2. únor 2011 Odesláno 2. únor 2011 no kdyby nezmizel, tak by to bylo supr.. :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.