Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

že by už nikdo nic nesháněl?lidové ceny za ty díly:D:D:D

uvažuju pokud to xsi vemu tak ten koberec tam prdnu ale uvidím pokud bude někdo rychlejší,tak ho ještě dám:D

Odesláno

origo poklice na 106tku 13tky-400kč

čerpadlo a nádrž s plovákem-800kč

zadní okno i s víkem-300kč

spínačku s klíčem i s hřídelí-500kč

topení-400kč

střešní okno-šíbr-500kč

sportovní péra-3cm-400kč

elektrické servo i s řízením-2300kč

sylendbloky motoru od 200kč do 300kč

pravá poloosa-600kč

motorek předních a zadního stěrače-kus 500kč

chladič-300kč

sahara-300kč

levé i pravé dveře s oknem,klikama-cena za kus 500kč

vnitřní zpětné zrdcátko-150kč

zadní boční stěny kus 150kč

víčko se zámkem a klíčem-200kč

zadní plato-300kč

přepínací pačky-400kč

středový díl výfuku bez tlumiče-400kč

levé rameno kompletní-300kč

autobaterie,zn.starline,45tka-500kč

zámky do dveří+2 klíče-400kč

origo pružiny-600kč

4plynový vzpěry na kufr a přední kapotu kus 100kč

koleno výfuku-hned to pod svody+lambda sonda BOSCH-400kč

řuční brzda i s lanovodama-300kč

+nějaký plasty,interierový doplňky,atd...:D

Nějaký díly z 205tky:

poloosa na 1.9D

ofuky skel

levé i pravé okno do dveří

2 disky z 205tky,13tky,165 70 13

[upravil dne 31/1/11 14:13 106sťák]

[upravil dne 31/1/11 14:14 106sťák]

Odesláno

Čau hele budeš ve čtvrtek doma? že bych se otočil pro ty vzpěry na kapotu bže to moje otvírání už mě s..e a chtěl sem se zeptat ty sport. péra máš uřízlí nebo kupovaný?

Odesláno

Dneska prozkoumám to svoje čerpadlo a pak se ozvu. Jak si na tom s časem, dalo by se domluvit třeba na zejtřek dopoledne (kdyby to bylo to čerpadlo co já potebuju)?

Odesláno

OK tak já bych se tam teda ve čtvrtek kolem 1 stavil a vzal bych si i ty pružiny. (ps. baterka v mobilu je na pokraji svých možností a každou chvíli asi kiksne a nabíječku mám v pardubkách takže na mobil tetka nemužu odpovídat :)

Odesláno

to nevadí že je to červený... segra ma novej model 5dv a nešlo ji odemčit tak sme ho otevřely hasákem...:D kolik za něj chceš? a asi bys mi ho poslal?

jinak ten barevnej talířek zustal takže to jen přehodim, nebo jestli ti to k něčemu je stačí mi to bez toho

[upravil dne 31.1.2011 14:52 Lentilka]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...