BiFF Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 Rex: Omlouvam se penize nemam na ucte ale hotove doma proto to zdrzeni musim je hodit do banky a pak to bude hned !! Citovat
winco Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 kdy by ste chceli ten filter samozrejme len filter tak ho mám na predaj Citovat
MrChodny Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 winco: ten filtr je uplne nahovno, klidne ho vyhod. Nema zadnou cenu. Citovat
Jimmy106 Odesláno 26. leden 2011 Odesláno 26. leden 2011 MrChodny: tak mu aspon nekaž kšefty :D Citovat
BiFF Odesláno 27. leden 2011 Odesláno 27. leden 2011 Rex a jadek mate to poslane jenymu a nemedovi to dorazi pristi tyden v pondeli utery !! ostatni uz prachy maji na uctech !! Jeste jednou se omlouvam ale tenhle zacatek roku je snad nejvetsi mazec !!! Citovat
mattoni1425 Odesláno 27. leden 2011 Odesláno 27. leden 2011 nemáte někdo nějaké zkušenosti s tím sáním co stojí baťoh a je od greenu? http://tuning.autodoplnky.cz/filtry-green/sport-airbox/sportovni-airbox-system-green-peugeot-106-s16-1-6l-s287214 Citovat
nemeda Odesláno 27. leden 2011 Odesláno 27. leden 2011 BiFF: Díky alespoň za snahu škoda že to neklaplo Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.