Jeny Odesláno 29. prosinec 2010 Odesláno 29. prosinec 2010 Taky děkuju, jak za peníze, tak za snahu;) Citovat
BiFF Odesláno 29. prosinec 2010 Odesláno 29. prosinec 2010 neni zac skoda ze to jenom nevyslo :/ Citovat
rex Odesláno 30. prosinec 2010 Odesláno 30. prosinec 2010 Zatím na učet nic nedorazilo - - možná zítra.. Fakt velká škoda, že to nevyšlo...chjo:( Citovat
Cardaaa Odesláno 31. prosinec 2010 Odesláno 31. prosinec 2010 Biff: tak ke mě peníze dorazili. díky Citovat
rex Odesláno 3. leden 2011 Odesláno 3. leden 2011 Penizky zatím nedošly....Pisnu hned jak přijdou.. Citovat
rex Odesláno 6. leden 2011 Odesláno 6. leden 2011 Zatím nic... Trvá to těn bankám než si to předají... [upravil dne 6.1.2011 08:57 rex] Citovat
BiFF Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 Omlouvam se za mensi spozdeni mam ted trochu hodne prace ve firme koukal jsem na banku a nektere prikazy neodesli tak to dam do kupy do konce tydne !! Citovat
jadek Odesláno 19. leden 2011 Autor Odesláno 19. leden 2011 Tak co s těma penězma bude ? Už je to zas 10 dní Citovat
BiFF Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 Omlouvam se jsem ted nemocny tak jsem se k tomu nedostal , mam horecky 39 !! Jadek: neboj se nic vsechno bude Citovat
kujon106 Odesláno 19. leden 2011 Odesláno 19. leden 2011 Ale nesmrdí. Konkrétně u Biffa bych se vrácení peněz neobával, ten vám to určo nezpronevěří Citovat
jadek Odesláno 19. leden 2011 Autor Odesláno 19. leden 2011 BiFF: ok, potrebuju nutně prachy, tak kdyby to bylo co nejdriv, bylo by to super. silvar: nerekl bych, verim mu, navíc dost lidi ho zna... Citovat
silvar Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 sak to byl jen vtipek,ale nevim prevod v internetovem bankovnictvi trva cirka 5 minut kdyz to prezenu Citovat
rex Odesláno 21. leden 2011 Odesláno 21. leden 2011 To jo dvě, max tři kliknutí - penizky zatim nic na učtu nic....... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.