vojta.kr Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 .. ale řeknu to jinak když už sem si to zboží (sání) ZAPLATIL tak očekávám že ho i dostanu a neznamená to že si ho nechám nebo že si ho vystavim nebo jak říkají vaše chytré palice namontuju do huyndaie Citovat
Cardaaa Odesláno 22. listopad 2010 Odesláno 22. listopad 2010 to BIFF: Nějaké new info o sáních? Citovat
BiFF Odesláno 23. listopad 2010 Odesláno 23. listopad 2010 Dneska tam vola sousedka :-D jestli to uz odeslo od nich!! Citovat
rex Odesláno 23. listopad 2010 Odesláno 23. listopad 2010 hmmm, no snad to přijde , už se na něj těším.... [upravil dne 23.11.2010 14:07 rex] Citovat
BiFF Odesláno 23. listopad 2010 Odesláno 23. listopad 2010 JJ me to rikejte taky uz me to sere navic mam doma uz i KN filtr Citovat
BiFF Odesláno 27. listopad 2010 Odesláno 27. listopad 2010 Kua sousedka nemela cas tam zavolat takze snad v pondeli utery budem vedet vic !! Citovat
H.o.n.z.a Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 Tak co jak to vypadá to přece nemuže jet tak dlouho z toho Německa ne? Citovat
mattoni1425 Odesláno 30. listopad 2010 Odesláno 30. listopad 2010 vojto taky bych to tak viděl i když auto nemám neznamená to že to někomu nechám když sem si něco zaplatil. nevím proč tu do tebe všichni rejpou... Citovat
BiFF Odesláno 1. prosinec 2010 Odesláno 1. prosinec 2010 Honza: bohuzel to je nejaky na pi.... obchod, komunikace nulova , na strankach maji napsane ze volat se jim tam ma od 4 do 7 odpoledne bylo volano nikdo nebral posledni 2 dny , jeste jim tam psala znama primo mail nemecky vcera tak jsem zvedavy !!! Kazdopadne z toho obchodu uz nikdy vic , od zacatku maji casu dost !! Citovat
H.o.n.z.a Odesláno 1. prosinec 2010 Odesláno 1. prosinec 2010 BiFF: Jo vpohodě ja na to nespěcham auto už mám schovené na zimu takže vyjedu až na jaře. Snad to do jara dojede Citovat
jadek Odesláno 8. prosinec 2010 Autor Odesláno 8. prosinec 2010 Tak jak to vypadá, už me to celkem štve.. :/ Citovat
kujon106 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Kua hoši, to nakupujete už nějak dlouho, ne? Citovat
BiFF Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Na picu obchod , nedovolas se nedopises jak me naserou tak si udelam vyjizdku s kamosem do Nemecka ! s nima je komunikace takove ze jednou za 2 tydny ti odepisou na mail uz od zacatku ! Maximalne vam rozeslu prachy ti co spechaji a ti co si jeste chvili pockaji tak se uvidi jestli to je na ceste nebo jak !! Citovat
kujon106 Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Takovýhle obchody jsou problémový, nikdy nemáš jistotu že to dorazí/v jakym stavu a nebo jestli vůbec. Proto já nakupuju jen na tej ebayi - tak díky bohu ten \"buyer protection\" program funguje, už kolikrát se mi vracely peníze. No tak každopádně ať to dobře dopadne. Citovat
jadek Odesláno 8. prosinec 2010 Autor Odesláno 8. prosinec 2010 a proč se tohle nebralo přes ebay ? Citovat
BiFF Odesláno 9. prosinec 2010 Odesláno 9. prosinec 2010 Protoze pres ebay by mi tam nedal tu cenu !! ale kamos mi dneska volal ze sousedka co se jim porad snazi dovolat a psala jim tam mail nemecky tak dostala konecne nejakou odpoved takze pockam jeste jak mi to preposle !! Citovat
rex Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Určitě to vyjde Jinak muj Peugeotek má na vánoce nové chromované ventilky a celé uložení těhlic - bude je mít pod stromeček.... Citovat
BiFF Odesláno 14. prosinec 2010 Odesláno 14. prosinec 2010 Tak panove mame tady konecny vysledek , nevim cim to je ale proste tato firma komunikace na ho.... to uz jsem psal vyse navic jsem konecne dostal email od nich jak jim psala znama nemecky co a jak !!! Nevim cim to slo ale kazdopadne to k nam ani podruhe neprislo , tentokrat meli adresu k tatikovi na firmu kde porad nekdo je ucetni mamina nebo nekdo jiny tak jsem rad aspon za to ze poslali prachy zpet !! Omlouvam se vsem , ale bohuzel to nedoslo ani podruhe!! Do konce tydne vam poslu prachy zpatky na ucet !!! Vanocni darecek bohuzel nebude : / Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.