Mischelin Odesláno 29. srpen 2010 Odesláno 29. srpen 2010 Ahoj, mám problém že strašně rychle mi stoupně teplota motoru... až k červenému:fnuk přitom větřák nic a ručička teploty zběsile kolísá Citovat
ozzy56 Odesláno 29. srpen 2010 Odesláno 29. srpen 2010 a hadice k chladiči jsou horké? aby to nebyla jen elektrická závada...,třeba čidlo, jinak zkus jak chodí termostat v hrnci s vodou--myslím, jestli vůbec otvírá [upravil dne 29/8/10 ozzy56] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.