pagot Odesláno 25. srpen 2010 Odesláno 25. srpen 2010 nechaval si nekdo delat tazne na svoji 607me ? ,kolik ho to vyslo ? a pripadne doporuceni kde... ,original me cenove moc nepasuje nikdy jsem tazne nemel a nepotreboval i kdyz bydlim v rd ,ale laska k vode a lodickam me prinutila si ho nechat dodelat Citovat
cyril1605 Odesláno 29. srpen 2010 Odesláno 29. srpen 2010 Ahoj tu je nejaký odkaz: http://www.elsagroup.sk/produkty/tazne-zariadenie/model-peugeot?fi_model=607 http://www.galia.sk/index.php?akc=detail&id=558&malo=1 http://www.autonosice.sk/tazne-zariadenia/peugeot/607 http://taznezariadenia.sk/?data=shop_tazne&sekcia=4&znacka=PEUGEOT&typ=607&model=- &rok_od=2001&rok_do= Citovat
pagot Odesláno 30. srpen 2010 Autor Odesláno 30. srpen 2010 dekuji , jen jsem sondoval jestli nekdo nedelal , sehnal jsem za 5200,- vcetne montaze ,s toudle cenou jsem spokojen Citovat
Budhas Odesláno 30. srpen 2010 Odesláno 30. srpen 2010 To je slusny! A kolik bez montáže,jen tažný? Citovat
pagot Odesláno 30. srpen 2010 Autor Odesláno 30. srpen 2010 necele 4000 sada + 1200 montaz je to obyc- moc dlouho jsem nehledal , v autorizaku me to pan hrde spocital na 13500,- nejlevnejsi variantu taky neodnimatelnou posledni dobou je to na silnici samej zavodnik, takze ja to tazny ani odnimat nechci ... Citovat
godzila.01 Odesláno 5. září 2010 Odesláno 5. září 2010 Zajímalo by mně kolik má na kouli 3.0 a hdi ? já mám na 2.2 jen 1800kg, kdby to mělo 2000kg taky bych si tam dal kouli,alespon by šel zapřáhnout podval... Citovat
Budhas Odesláno 5. září 2010 Odesláno 5. září 2010 http://www.hook-tz.cz/cz/peugeot To znamená, že to maj všechny stejný bez rozdílu motorizace...aspoň myslím... [upravil dne 5/9/10 Budhas] Citovat
godzila.01 Odesláno 5. září 2010 Odesláno 5. září 2010 To je na prd... Čekal jsem že třeba 3.0 v automatu ty dvě tuny mít bude a budu za to moct zapřáhnout vlek s autem... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.