gen.Migen Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 Ahoj, mluvím ted za svého kamaráda. Prodal jsem mu mého peugeota a hned první den se mu stala zavada(( Auto při jízdě z ničeho nic chcipne. Pak jde zase nastartovat a jede dalšich 100km a nahodně zase někdy chcipne. Už jsme zkusili hodně věcí, ale nic nepomohlo. Chci poprosit někoho ochotného v okolí Brna, kdo by měl chvili času a vlastní diagnostiku a zkusil vyčíst vady z řídící jednotky at víme víc. Kamarad odmítá dát 920 kč za připojení v peugeot servisu (mě se to zdá také hodně). Takže pokud se najde někdo ochotný, nebo máte kontakt na někoho kdo by si vzal třeba jen cca 200kč prosím dejte sem vědět. Předem moc diky PS: prozatimní bezmoc identifikovat zavadu a to jsem zatim opravil vše sám jen a jen kuli tomuto foru( diky Citovat
zolco Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 Nie je bordel vádrži alebo v sacom potrubý?Na diagnostiku sa moc nespoliehajte!!! Citovat
Burisek Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 mám dojem že někde v okolí Hodonína byl uživatel jménem Milhaus05 nebo tak nějak a ten myslím určo diag bude mít též,byl tam na něj i kontakt tuším...... ,jinak to chcípnutí.......,jestli tam máš Lucase,tak by to mohl bejt nějaký problém se solenoidem v čerpadle,někde se to též opravovalo,a nebylo to moc náročné.... a ani drahé,stačí hledat.... Citovat
gen.Migen Odesláno 24. srpen 2010 Autor Odesláno 24. srpen 2010 Solenoid jsem já osobně měnil pře rokem. Dělalo to opačně, když jsem chtěl vypnout motor, tak to prostě nechciplo. Vyměna opravdu jednoducha. Myslim, že diagnostika je v tomto připadě zaklad. Potřebujem vyloučit špatnost čidel, čerpadla atd. První co mě napadlo, že to muže byt nějaky kontakt, ale všechno prostříkané a změřené. Vypnutí motoru je opravdu nahodne, nezaleži jestli je auto pravě v tahu, nebo se brzdí motorem. Prostě taková skrytá vada. Lucas tam je. Bordel nikde není, jak to chcipne, tak to jde do vteřiny nakopnout a jede dál. Dle mě to bude nějaka blbost, ale najít ji :-D Citovat
čakom Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 zkus kontaktovat jirku.wolfa http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=jiri.wolf [upravil dne 24.8.2010 čakom] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.