jadek Odesláno 19. srpen 2010 Odesláno 19. srpen 2010 zdravim mám tušení, že se mi asi podělaly zadní tlumiče, když jedu skáče to se mnou jako na koze a přijde mi jak kdybych měl ten nejnejsportovnější podvozek co existuje :nevim a zdá se mi, že to i víc sedí, jestli to může být tim. Jaký tlumiče by jste mi doporučovali, dobrej poměr cena/kvalita. Citovat
thomas969 Odesláno 19. srpen 2010 Odesláno 19. srpen 2010 ja mam olejove sachs pred dvoma rokmi 2600SK za par, ine tam uz ani davat nebudem... ale ja mam 206 [upravil dne 19/8/10 thomas969] Citovat
jadek Odesláno 19. srpen 2010 Autor Odesláno 19. srpen 2010 hmm, asi nikdo tlumiče neměnil ... :-/:( Citovat
godzila.01 Odesláno 19. srpen 2010 Odesláno 19. srpen 2010 Za 1049kč/kus bych měl pro tebe tlumiče SACHS super touring..... maloobchodka je tam někde přes 1600. Celkem slušná kvalita, myslím že za slušný prachy... Citovat
mattoni1425 Odesláno 20. srpen 2010 Odesláno 20. srpen 2010 já awm dával celej podvozek od v-maxx za cca 8900,-zadní tlumiče pohoda, přední po první montáži všech komponentů mlátily a demontáži přestavění (vyndání železné misky vymezovací) a opětovné montáží už nemlátí a v pohodě jezdím. krásně to sedí. podvozek jsem kupoval přes tuningshop Citovat
jadek Odesláno 20. srpen 2010 Autor Odesláno 20. srpen 2010 no cely podvozek bych bral taky, ale na to ted opravdu nejsou peníze takže jen ty zadní tlumiče, co jsou v háji no. Citovat
Lentilka Odesláno 20. srpen 2010 Odesláno 20. srpen 2010 ja mam z anglie SPAX PSX tuhostně stavitelnej -40mm za 6500,- ebay... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.