adraj Odesláno 15. srpen 2010 Odesláno 15. srpen 2010 Začal se mi zasekávat tachometr a nevrací se zpět. Nevíte někdo o opravně v Praze. Díky Citovat
Burisek Odesláno 15. srpen 2010 Odesláno 15. srpen 2010 víme,zajeď si do Benešova do Deii... Dea Benešov.......,projdi si forum bude tu někde na i tel.kontakt.... kdyby jsi to nenašel,tak mi písni SZ pošlu ti ho,jsou spolehlivý,a hlavně tomu rozumí... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.