PEUGEOTIK307 Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 Čaute, viete mi poradiť kde by som mohol kúpiť čudlíky na otváranie okien? Alebo nemá ich niekto z vás? Bo v Peugeote ich majú iba komplet s celým ovládacím platom. [upravil dne 13.8.2010 PEUGEOTIK307] Citovat
wojtěch Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 na co je potřebuješ?? mám jedny doma...a co přesně potřebuješ z toho Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 20. srpen 2010 Autor Odesláno 20. srpen 2010 Potrebujem tie čudlíky, ktoré stláčam pri otváraní a zatváraní okien. Mám ich nejaké nalomené, lebo musím stláčať trochu zošikma aby fungovalo automatické otváranie / zatváranie okna. Jedno som už lepil dvojzložkovým lepidlom zvnútra. Vieme sa nejako dohodnúť? Citovat
wojtěch Odesláno 21. srpen 2010 Odesláno 21. srpen 2010 aha tak to ti nepomůžu mi to dělalo to samé elektronika dobrá a ani se mi nezdálo něco polámané ale prostě automat a zavíraní okna nešlo tak jsem na vrakáči sehnal starší a je to OK Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 Ja som mal jeden gombík viac nalomený a bol problém so zatváraním. Vnútro gombíka som vylial dvojzložkovým lepom (priesvitným - aby bolo v noci presvetlené). Pomohlo to. Takže asi budem musieť pozrieť po vrakáčoch. Viete mi niekto poradiť v blízkosti Trenčína? Citovat
shark734 Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 napada ma trnava ale to az tak blizko neni:myslim Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 To je v poho. Chodievam do BA cca 1x mesačne. Máš na nich kontakt / www stránku? Citovat
shark734 Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 http://autovraky.sk malo by to byt ono, osobne som tam nebol ale kamarat tadial chodi a hovori ze to je asi najlepsie vrakovisko na SR Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.