Demo Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Kde v Brně nechat vyčistit a doplnit klimatizaci? Díky Citovat
f3Rd@ Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 bud v peugeotu a nebo levneji te to vyjde u horaka napr v kr. poli Citovat
Midloch Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Autoklimabrno v na Sladovnické v Tuřanech - jsou to chlaďaři vybavení na kompletní servis, včetně přetěsňování kompresorů a vaření hliníku. Při doplňování a kontrole např. čistí i prostor mezi kondenzátorem a chladičem což jsem jinde neviděl. [upravil dne 10/8/10 Midloch] Citovat
Demo Odesláno 10. srpen 2010 Autor Odesláno 10. srpen 2010 f3Rd@ - zajet s VW do Peugeotu ? Midloch - diky, zkusim to osefovat pristi tyden... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.