dusann Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Dobrý den, prosím o doporučení loketní opěrky na P106 nový model. Nechci koupit něco, co tam nebude pasovat nebo bude zavazet ruční brzdě. Díky Citovat
106sťák Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Podle mě jde tam napasovat jakákoli,já mám od větví a jde mi tam Citovat
kujon106 Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Taky sem nad ní přemejšlel, ale potřeba nějakou, která \"odolá\" sklápění sedaček Citovat
kujon106 Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Tak co sem tak teďka v rychlosti koukal, tak můžeš mít takovou tu klasickou univerzál, nebo Kamei za raketu a nebo tohle za litřík, což nevypadá vůbec špatně. Otázkou je, jak to pak bude s těma sedačkama (jestli půjdou sklápět). Citovat
106sťák Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Mám podobnou a ta opěrka mi mezi sedačkama drží,a když vyklopím jen jednu tak drží na svém místě porád...:super he a stála mě 300kč Citovat
OK406 Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Jak máš tu loketní opěrku přidělanou?? Můžeš prosím dát fotku?? Díky Citovat
kujon106 Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 Tak na saxoclubu mi byla doporučena tato: http://aukro.cz/item1180761572_loketni_operka_chrom_new_akce.html Vypadá docela šik, takže o ní budu taky přemýšlet Citovat
106sťák Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 je tam jen posazená ale drží... [upravil dne 8/8/10 106sťák] [upravil dne 8/8/10 106sťák] Citovat
mattoni1425 Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 tak tuhle vozím celý výkend v batohu a chci ji tam dat taky ale prace na chate byla prednejsi nez montaz loketky takze az zitra ci v utery Citovat
Kloub Odesláno 8. srpen 2010 Odesláno 8. srpen 2010 před týdnem jsem prodal tuhle byla docela dobrá Citovat
kujon106 Odesláno 10. srpen 2010 Odesláno 10. srpen 2010 Tak sem pořídil tu, která mi byla doporučena na saxoclubu. Moc nemusim ten chrom, takže přijde přestříkat a ještě musim vymyslet uchycení. Pak Vám sem hodim fotostory Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.