mattoni1425 Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 abych řekl pravdu velkej červenej transit ti už nic udělat nemůže protože je to automobil řízený městským strážníkem a ti musí mít pevný radar ohraničený začátkem a koncem a to u auta jaksi nelze takže pokud vás bude chtít pokutovat takle tak se jim můžete vysmát do očí. jiank krom bílé octavky tu ještě jezdí modrá octavia obě mají tonovaná skla, spz vám kdyžtak zjistím to problém není, bílá octavia má navíc dole pod spz vepředu blesk neboli přídavné obdelníkové světlo a na pravé straně v masce viditelně dostatečně černou bambuli, neboli radar, ale jak říkám takováhle octavka se nepřehlédne...jen je problém že jezdí všude, ale když jí potkáte už většinou nic nehrozí...passat tu po mostě tak často nejezdí nejvíc jezdí kolem velebudic směr Praha - Plzeň a na I/13 na chomutov. co tak vím tak v teplicích mají snad tu octavku červenou. jinak do zítra zjistím pár novinek z autoparku PČR a Strážníku a dám info.jinak s radarem stojí často na stejných místech jako je žatecká. Citovat
Guest Scratch Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 dekuju za info, urcite mi to usetri penizky :-) Citovat
Rejty Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 takze jelikoz porad chcije a ja nemam ani rozkopane zaklady na garaž,tak pokud mne pan WOOODY nevezme sebou jeho 306,tak nedorazim:-D Citovat
FrantaCV Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 Ahoj. Takže zítra tj. 18.8. jak jsem někde v předu pochytil tak v 18:00 v CENTRALU. Ještě by to chtělo upřesnit místo abychom se tam nehledali (většinou je tam provoz jako na Václaváku). Dole v podzemním parkovišti je hned za závorou vždycky dost místa abychom se tam mohli naskládat a první 3 hodiny jsou zdarma, takže bych to viděl tam a potom se uvidí. Co vy na to??? FrantaCV Citovat
wooody Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 co já vim ak to má bejt dole na shell u muzea, central nedám, tam nezajedu :-( Citovat
ajak.1 Odesláno 17. srpen 2010 Autor Odesláno 17. srpen 2010 nazdárek,doufám že to budu zítra stíhat,dostal jsem práci v Kralupech a končíme až v 17 hodin,tak když tak vydržte určitě tam přijedu. Shell u muzea v 18 hodin. Citovat
FrantaCV Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 Jj, u Shellu je taky kde zaparkovat akorát to kafe si tam dáme tak u pumpy z automatu. Tak zítra v šest (večer) Citovat
ajak.1 Odesláno 17. srpen 2010 Autor Odesláno 17. srpen 2010 proč na pumpě? naproti je hospoda u Švejka. Citovat
mattoni1425 Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 OK tak u muzea u švejka kámoš tam před rokem pracoval je tam pohoda a klid. dorazím tm nevím jesli úplně přesně ale budu se snažit tam být v čas ještě budu dodělávat světla. Citovat
punkac Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 Hoj, může se přidat jeden ústečák na hodinku? Trefim tam od Bíliny? Nějakej itinerinář kde zatočit pro člověka neznalého Mostu by nebyl? Citovat
wooody Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 ok takže u švejka, kubo kdyžtak zavolej, ole od bílyny, to sjedeš tim sjezdem poslednim, jak máš na levo obi, a jak mile sjedeš tak nás uvidíš :-D Citovat
punkac Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 jak je ta táhlá zatáčka doprava u obi, nad ní je nadjezd, tam mám sject? Citovat
wooody Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 jasný, potom budeš mít napravo muzeum a toho švejka a nalevo tu shell Citovat
wooody Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 kdyžtak můžem hodit spicha na ty benzině před mostem, a dojet tam spolu Citovat
mattoni1425 Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 když tostihnu tak bych čekal na benzině u Chanova v 17:50 a přijel bych s váma. Citovat
Rejty Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 Původně zaslal: punkac jak je ta táhlá zatáčka doprava u obi, nad ní je nadjezd, tam mám sject? ahoj tak pojedu s tebou......rikal pan woody..dekuji ze mne vemes:-D Citovat
punkac Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 tak jsem se vrátil z pokecu v Mostě a díky všem zúčastněným za dobrou zábavu, těším se někdy jindy opět s vámi Citovat
Michael coupé Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 tak to mě mrzi a ja jel dnes kolem robinky nahore i dole,tak jsem koukal,stala tam jen 1 myslím 306,docela me to mrzi,tak snad priste. Citovat
wooody Odesláno 18. srpen 2010 Odesláno 18. srpen 2010 michale sraz byl dole, v hospodě u švejka.... tak snad příště, ale srázek byl dobrej, poznal sem pár novej lidí, a těšim se na další Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.