Stráňa Odesláno 23. květen 2012 Autor Odesláno 23. květen 2012 Krásný auto...čím si lakoval plasty motoru? co chceš přesně vědět, postup nebo kód barvy? Citovat
čakom Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 scmidt jsou super jednu dobu jsem po nich toužil Citovat
Charles Odesláno 23. květen 2012 Odesláno 23. květen 2012 ani se nedivim že se jich zbavit nechce ja bych je taky bral :D ale jsem spokojen s Ouraganama Citovat
Nos Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 Vypadá to luxusně...hnedka jinej level:super...kdo by nebral schmidty... Citovat
309GT Odesláno 25. květen 2012 Odesláno 25. květen 2012 Na těch Schmidtech Tenkrát jsem měl půjčený ty samý (z Martyho ex-želvy) na 309ce,ale s s majitelem jsem se nedohodl tak nakonec nebyli....Ale na tvoje by sedli jak prdel na hrnec.... Citovat
Stráňa Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 včera jsem čistil motorovej prostor....dělám to vždycky po zimě, škoda že jsem to nevyfotil předtim, rozdíl je fakt velkej... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Citovat
Stráňa Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 Vojto napiš a není problém, koupíme motorovou arvu, zapnem kompresor a jdem na to;) Citovat
Andreww Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Minisraz u Stráně na dvorku Asi bych si ho mohl taky umýt Citovat
Stráňa Odesláno 30. květen 2012 Autor Odesláno 30. květen 2012 chlapi tak já jdu vyrábět ceduli Peugeot Parking, aby nás na ulici nevyhodili:D Citovat
AKCZ Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 Myslim ze u Strani sme uz neco podobnyho vymysleli .. jen jsem uz zapomel co Citovat
Stráňa Odesláno 30. květen 2012 Autor Odesláno 30. květen 2012 jj něco už jsi jednou navrhoval:D Citovat
Stráňa Odesláno 30. květen 2012 Autor Odesláno 30. květen 2012 tak já si du vyrobit asi i ceník:D Citovat
juke Odesláno 31. květen 2012 Odesláno 31. květen 2012 můžu se zeptat jak to myješ? zakrýváš tam něco? jak dlouho to potom musí stát? taky tak nějak nemam kde Citovat
Stráňa Odesláno 31. květen 2012 Autor Odesláno 31. květen 2012 můžu se zeptat jak to myješ? zakrýváš tam něco? jak dlouho to potom musí stát? taky tak nějak nemam kde pomocí motorové arvy, zakrývám klíňák, pojistky a kabely, 10 min necháš působit a spláchneš vodou, vše pomocí kompresoru , který vytvoří mlhu a né proud vody Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.