vohon Odesláno 9. červenec 2010 Odesláno 9. červenec 2010 Sháním pravou těhlici a pravý přední tlumič na 106tku obsah 1.4 nebo 1.6.Kdo máte, tak se prosím ozvěte:) [upravil dne 11/7/10 vohon] Citovat
vohon Odesláno 9. červenec 2010 Autor Odesláno 9. červenec 2010 nevíte někdo, jestli těhlice s tlumičem dopředu doprava na peugeot 106 II 1.4 55 kw muže být stejná jako tato? http://www.iautodily.cz/tehlice-pp-nd100001645.html Ten co to prodává řikal že stoprocentně že je to stejný ale mně se nějak nechce věřit. Je to z 1.1 benzín. [upravil dne 9/7/10 vohon] Citovat
vohon Odesláno 10. červenec 2010 Autor Odesláno 10. červenec 2010 Prosím prosím nemohl byste někdo vyfotit na svý 1.4sport nebo 1.6 s16 vyfotit tu těhlici s tlumičem?byl bych moc vděčnej:) Citovat
MrChodny Odesláno 10. červenec 2010 Odesláno 10. červenec 2010 nebude pasovat, protoze nema uchyt na tycku stabilizatoru, ktere minimalne u S16 jsou. nahled je klikaci... [upravil dne 10.7.2010 MrChodny] Citovat
Hafity Odesláno 10. červenec 2010 Odesláno 10. červenec 2010 Spodní kuláky, co přijdou zespoda do těhlice se můžou lišit průměrem.... Citovat
rex Odesláno 11. červenec 2010 Odesláno 11. červenec 2010 0.9 33kW rv 95 neměla ani tu torzku 1.1 44kW rv.96 benzin ještě neměla stabilizátory, jen torzní tyč.... 1.4 55kWrv. 98 co mám doma už má stabilizátory:roker Jinak spodní kuláky se liší proměrem bacha.... [upravil dne 11.7.2010 rex] Citovat
vohon Odesláno 11. červenec 2010 Autor Odesláno 11. červenec 2010 dík, to jsem potřeboval vědět Citovat
vohon Odesláno 11. červenec 2010 Autor Odesláno 11. červenec 2010 Tak jsem dnes podnikl výlet do Všestar, což je za HKpřes 100km od mého bydliště, abych z tohoto vraku http://www.annonce.cz/detail/Peugeot-106-1-4-XR-11521268-W4WGN2.html vypreparoval těhlici:) v tom největším vedru sme se tam s tím prali ale nakonec se to za pomocí flexy, kterou jsme byli nuceni rozřezat rameno a tyčku stabilizátoru podařilo. Že té flexy nebylo třeba jsem zjistil až posléze:D ale co, aspoň jsem se něco přiučil. Chlápek mi dal těhlici s tlumičem a poloosou(vše v dost dobrém stavu) za 1200kč, a ještě mi k tomu dal podběh, což je podlě mě dost dobrej deal:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.