omegascream Odesláno 20. červen 2010 Odesláno 20. červen 2010 teda ak mám byť úprimný, mne sa 407 vôbec nepáči. Tie previsy za kolesami sú hrozné, mi to pripomína takú papuču Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 Původně zaslal: shark734 Původně zaslal: PEUGEOTIK307 No neviem. Z HDi som neni práve nadšený. Oproti TDi má väčšiu spotrebu. Tak rozmýšľam nad 1,8 benzíne. Neviete aká je reálna spotreba? no 1.8 benzin bude mat urcite lepsiu spotrebu ako HDi:aut Ja som to myslel tak, že s HDi sa nedostanem na spotrebu TDi. Tak teda radšej zostanem u benzínu. Aj keď RCZko s 2,0 HDi ma prekvapilo. A moooc milo. To by som zobral. Citovat
shark734 Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 jasne..len som musel rypnut, dufam ze sa nehnevas a na temu HDi vs TDi sa nebudem vyjadrovat kedze som zaujaty [upravil dne 21/6/10 shark734] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 V pohode. Ale ako som napísal to HDi v RCZ bolo pohladenie duše. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 13. červenec 2010 Autor Odesláno 13. červenec 2010 Má niekto nejakú pripomienku? Citovat
Martinsk Odesláno 13. červenec 2010 Odesláno 13. červenec 2010 Původně zaslal: PEUGEOTIK307 Má niekto nejakú pripomienku? Mám. Zober radšej 307 SW 2,0 HDi po r. 2007. je priestrannejšie ako 407. Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 13. červenec 2010 Autor Odesláno 13. červenec 2010 No to je naozaj zaujímavý postreh. Citovat
fox111fox Odesláno 14. červenec 2010 Odesláno 14. červenec 2010 Alebo este chvilku pockaj a zober 508 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.